İçeriğe geç
Bahçeşehir Kurye

Bahçeşehir Kurye

Elektronik ve teknolojik bir çağda bulunmak, bizlere iletişim, alışveriş, banka işlemleri ya da yemek siparişleri de dahil olmak üzere birçok işlemi online şekilde halletme kolaylığı sağlamaktadır. Ancak, verdiğimiz siparişlerin elimize ulaşması, iş yazışmalarının ıslak imzalı bir şekilde yerine iletilmesi ya da banka kartlarımızın elimize ulaşması için fiziksel bir müdahale olması gerekmekte, moto kuryeler aracılığı ile bu müdahale çok daha kısa sürelerde tamamlanabilmektedir.

Bahçeşehir kurye olarak, yeni nesil kurye hizmetleri veriyor, İstanbul içerisinde isterseniz dakikalar içerisinde teslimat gerçekleştiriyor, hızlı ve ekonomik seçeneklerle hem iş hem de özel hayatınızda kolaylık sağlayan çözümler sunuyoruz.

Yeni nesil kurye hizmetlerimizi ağırlıklı olarak moto kuryelerimizle gerçekleştirmekteyiz. Bahçeşehir kurye hizmetlerimiz, günün her saati hizmet almanızı sağlayan bir yapı ile kesintisiz çalışmakta, İstanbul’un dört bir yanına kısa sürede teslimat sağlamaktadır.

Elektronikten hediyeliğe kadar geniş yelpazede taşıma yapmaya uygun donanıma sahip motosiklet filomuzla gerçekleştirdiğimiz bu hizmetlerimiz sayesinde iş ve özel hayatınızda modern bir ortağınız olacaktır.

Bahçeşehir Kurye Hizmeti

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda verdiğimiz hizmetlerimizde sahada aktif göre yapan moto kuryelerimiz ve arka planda kesintisiz müşteri desteği sağlayan çalışanlarımız Bahçeşehir kurye ekibini oluşturmaktadır.

Tüm çalışanlarımız giderek gelişen kurye sektöründe deneyim sahibi, çözüm odaklı ve güler yüzlü profesyonellerden oluşmakta, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir.

Kurye talebiniz olması durumunda ki modern hayat her an kurye talebiniz olmasını gerektirir duruma gelmiştir, verdiğimiz üstün kaliteli hizmetlerden yararlanmak için tek yapmanız gereken bizlere resmi iletişim kanallarımız üzerinden ulaşmak olacaktır.

Telefon, web sitemiz ya da Whatsapp hattımız üzerinden talebinizi ilettiğinizde, gönderinizin içeriği, teslimat adresi, kimlik ve iletişim bilgileriniz sizden istenecek, size en uygun kurye seçeneği iletilecek ve tercih ettiğiniz seçenek doğrultusunda teslimat süreciniz başlatılacaktır.

Oluşturulan randevu saatine uygun olarak gönderiniz bulunduğunuz yerden teslim alınarak, alıcısına ulaştırılması adına yola çıkarılarak, yine önceden belirlenen saatte teslimat tamamlanacaktır. Bu sayede gecikme ve bekleme olmadan, güvenli taşımacılık yapılacaktır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp