İçeriğe geç
Harem Kurye

Harem Kurye

Günümüzde yoğun hayat temposu hızlı bir yaşamı da beraberinde getiriyor. Bu sebeple kimse sıkışık bir trafikte vakit kaybetmek istemiyor. Bir gönderisi olduğunda kurye kullanmayı tercih ediyor. Firmamız Harem Kurye de bu sektörde kendisini geliştirmiş doğru ve güvenilir bir hizmet vermektedir.

Müşterilerinin isteklerine öncelik veren firmamız, esnek bir taşımacılık uygular. Bu sayede gece bile acil bir paket iletmeniz gerekiyorsa hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Günün her saati hizmet veren personelimiz işini en iyi ve en kaliteli şekilde yapmaktadır.

Harem kurye uygulamamız ile müşteri hizmetlerini aradığınızda bilgilerinizi ve kurye hizmetini hangi zaman diliminde istediğinizi belirtmeniz yeterli olur. Kuryemiz istediğiniz zaman diliminde adresinize gelerek gönderinizi alır ve verdiğiniz adrese götürür.

İstanbul, trafiği yoğun bir şehir olduğu için trafikte oyalanmadan en kestirme yolları kullanarak dar sokaklardan bile rahatlıkla geçen moto kuryelerimiz en hızlı şekilde gönderinizi adrese teslim eder. Gönderiniz yerine ulaştığında size paketinizin teslim edildiğine dair bir mesaj yollanır.

Harem Kurye Hizmeti

Harem kurye olarak hem hıza hem de güvenliğe son derece önem veriyoruz. Zaten müşterilerimizin bu yöndeki memnuniyeti hizmetimizi ileriye taşıyor. Bunun için de personelimizi özenle seçiyoruz. Kuryelerimizin iletişimi kuvvetli, sürüş kabiliyeti yüksek olması tercihlerimizde ilk unsurlar arasında yer alıyor.

Sadece kuryelerimizi değil, trafikte kaza yapmadan gidebilmek, sık sık arızalarla karşılaşmamak için de motosikletlere dikkat ediyoruz. İşlevsellik ve dayanıklılık bir motosiklette olmazsa olmazlardandır. Bu unsurlara dikkat ederek alımlar yapıyoruz.

Yoğun olarak çalıştığımız bu bölgede kurye fiyatlarını makul bir seviyede tutmaya gayret ediyoruz. Müşterilerimiz tercihleri doğrultusunda aldıkları hizmetin karşılığını ödüyorlar. Dikkat ettiğimiz bazı kriterler fiyatın belirlenmesinde rol oynuyor.

  • Teslimat süresi
  • Teslimat zamanı
  • Teslimat paketinin boyutu ve ağırlığı
  • Teslimatın alındığı ve varacağı adres arasındaki mesafe

Yukarıda belirttiğimiz unsurlar, kurye bedelinin hesaplamasında ilk derecede önemli olan kriterlerdir. Kurye kişiye özel olduğu gibi fiyatlandırma da yine kişinin talep ettiği hizmet kadardır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp