İçeriğe geç
Kanlıca Kurye

Kanlıca Kurye

Kanlıca kurye uygulamalarımızla Beykoz’un en meşhur semtlerinden birisi içindeki adresler arasında ve Kanlıcaile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında taşınması gereken acil paketlerinizi taşıyoruz. Uzman ekibimizle birlikte sistemli şekilde taşımacılık yapıyor, çağrı merkezimize ulaştığınız anda lojistik sürecinizi kolay, hızlı ve pratik biçimde tamamlıyoruz.

Kanlıca kurye alanında hem bireysel hem de kurumsal ihtiyaçlarınızda bizi tercih edebilirsiniz. İlk günden bu yana yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz.

Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop ve daha pek çoğunu alıcılarına teslim ediyoruz.

Kanlıca kurye alanında yoğun talep görmemizin en temel nedenlerinden birisi hızlı olmamızdır. Bizler profesyonel kadromuz ve araçlarımızla en uzak noktalar arasında dahi dakikalar içinde teslimat yapıyoruz. Bunun için farklı kurye seçeneklerini tercihe sunuyoruz:

  • Kanlıca Normal motorlu kurye: Standart kurye tipi olup bu modelimizle İstanbul’un en uzak noktaları arasında 180 dakikada paketleriniz alıcılarına ulaştırılmaktadır. Mesai saatleri içinde hizmet verilmektedir.
  • Kanlıca Ekspres motorlu kurye: Normal kuryeye nazaran iki katı hızlı taşımacılık yapılmakta ve teslimatlarımız 90-120 dakika arasında tamamlanmaktadır.
  • Kanlıca Vip motorlu kurye: Çok daha acil ihtiyaçlar için en hızlı kurye türü olup teslimatlarımız 7/24, 45-60 dakika içinde tamamlanmaktadır.

Kanlıca Kurye Hizmeti

Semtimizde kurye firmamızı öne çıkaran etkenlerden birisi de cazip fiyat avantajlarımızdır. Her zaman müşteri odaklı bir fiyat politikası takip ediyoruz. Buna binaen de daima bölgemizde karşılaşabileceğiniz en iyi fiyatlarla taşımacılık yapıyoruz.

Kurye fiyatlarımızı paketinizin alınıp teslime dileceği noktalar arasındaki mesafeye, tercih edeceğiniz kurye türüne ve paket özelliklerine göre belirliyoruz. Mesafe uzadıkça, aciliyet arttıkça ve paket büyüdükçe fiyatlar artmaktadır. Ayrıca köprü, otoban gibi güzergâh noktaları da fiyatların değişmesine neden olmaktadır. Gerek net fiyat bilgisi gerekse randevularınız için 7 gün, 24 saat çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp