İçeriğe geç
Kuştepe Kurye

Kuştepe Kurye

Kuştepe kurye işetmesi olarak verdiğiniz siparişler ekranlarımıza düştüğü andan itibaren çalışanlarımız tarafından yoğun bir mesai başlamaktadır. Hazırlanmış olan siparişleriniz kurye elemanlarımız tarafından teslim alınmakta ve ürün bilgileri sayesinde en güvenli şekilde motorların sipariş taşıma haznelerine yerleştirilmektedir. Çalışan elemanlarımızın çevre bilgileri ve teknolojik sistemler sayesinde en doğru, trafiksiz yol belirlenmekte ve o şekilde siparişleriniz yola çıkmaktadır. Ayrıca motorlarımız da bulunan araç takip sistemleri sayesinde sistemlerimizden anlık olarak kuryenizin nerede olduğunu takip edebilir ve kendinizi ona göre hazırlayabilirsiniz. Çalışan kurye elemanlarımızın ileri derecede motor kullanımları sayesinde sorunsuz ve en hızlı bir şekilde adreslerinize teslimat yapılmaktadır. Bu teslimat sırasında çalışanlarımız sizlere daima saygılı ve güler yüzlü davranmaktadır.

Kuştepe kurye olarak siz müşterilerimize birçok ödeme yöntemi sunmaktayız. Olağan dünya halinde her türlü durumla karşılaşabilmekteyiz. Gün gelir üzerimizde nakit olmaz kredi kartı kullanırız, gün gelir kartımız olmaz nakit para kullanırız. Biz işletme olarak tüm bu durumları göz önünde bulundurmak suretiyle siz müşterilerimize her türlü ödeme yöntemi sunmaktayız. İster sipariş verirken kartlarınız ile internet üzerinden ödeme yapabilir, ister kapıda ödeme yöntemini seçmek suretiyle kurye elemanlarımıza nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Bu sayede her türlü maddi duruma uygun şekilde ödeme yöntemi geliştirmek suretiyle siz müşterilerimizin gönlünüzce alışveriş yapabilmeniz sağlanmaktadır.

Kuştepe Kurye Hizmeti

Sunulan kurye hizmetinde çalışanlardan istenilen en büyük yetenek motor kullanımı yeteneğidir. Çünkü kurye sektöründe çoğu zaman motor kullanımı ile hizmet sunulmaktadır. Sunulan hizmetin hızlı ve kaliteli olabilmesi için gerekli özelliklerden biriside kurye elemanlarının motor kullanımı ve manevra konusunda deneyimli ve tecrübeli olmalarıdır. Çalışan elemanlarımızın bu tür tecrübeleri sayesinde sunulan hizmetin kalitesini en yüksek şekilde artırmaktadırlar.

Kuştepe kurye işletmesi olarak günümüz şartlarında kurye hizmetlerinin fiyatlarının artmasından rahatsız olarak siz  müşterilerimizi düşünmek suretiyle kendi işletmemize özel olarak fiyatlarımızı en uygun seviyeye çekebilmek için çok büyük bir araştırma ve çaba içerisindeyiz. Bu araştırma ve çabamızın tek amacı siz müşterilerimizin günümüz ekonomik şartlarında biraz olsun rahatlamanızı sağlamak ve bize karşı olan memnuniyetinizi kazanmaktır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp