İçeriğe geç
Şenlikköy Kurye

Şenlikköy Kurye

Şenlikköy Kurye olarak hizmet veren firmamızı günün her saati arayabilir, kurye hizmeti talep edebilirsiniz. Kendi alanında tecrübe sahibi olan çalışanlarımız, en iyi hizmeti sağlayabilmek için özenli ve dikkatli çalışır. Hedefimiz müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunabilmektir. Bu sebeple Şenlikköy’de bulunan pek çok işletmeye ve ev sahibine en iyi hizmeti götürebilmek için haftanın 7 günü 24 saat çalışıyoruz.

Kurumlara ait evrak ve dokümanları taşıdığımız gibi, semt sakinlerinin de gönderilerini en iyi hızla ve güvenli şekilde verilen adrese ulaştırıyoruz.

Çağrı merkezimizi arayıp göndermek istediğiniz paketi ve adresi belirttiğinizde, sahadaki ilgili kuryemiz yola çıkar ve adresinize gelerek paketinizi alır. En hızlı şekilde alıcının adresine ulaşabilecek rotasyonu oluşturur ve yola çıkar. Şenlikköy kurye olarak süratle paketinizi verdiğiniz adrese iletiriz.

Kuryelerimiz gönderilerinizi herhangi bir zarara uğramadan, ayrıca başka bir şahıs görmeksizin sadece alıcısına teslim eder. Verdiğimiz takip numarası ile de paketinizin konumunu takip edebilir, alıcıya ulaştığımızda görebilirsiniz.

Şenlikköy Kurye Hizmeti

Şenlikköy kurye hizmeti ile semtimizden Bakırköy’e, bütün Avrupa Yakası’na ve Anadolu Yakası’na paketlerinizi taşıyoruz. Kuryelerimizin sürüş tekniklerine dikkat ediyoruz. İstanbul’un trafiği neredeyse her saat yoğun olduğu için ve biz de firma olarak 24 saat hizmet verdiğimiz için kuryelerimizin bu yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek dayanıklılıkta olmasını önemsiyoruz.

Sorunsuz şekilde verdiğimiz hizmetin önemli bir diğer unsuru da motosikletlerdir. Seçtiğimiz motosikletler taşımacılık hizmeti verebilecek kapasitedir. Trafikte sorun yaşamamak için düzenli bakımları yapılır. Kuryelerimizin trafikte rahat yol alabilmesi için konforlu ve manevra gücü yüksektir. Bu özellikler dar sokaklardan kolayca geçerek hız kesmeden verilen adrese ulaşmayı sağlar.

Kurye hizmeti kişiye özel bir taşımacılık hizmetidir. Bu sebeple verilen hizmetin bedeli de yine kişiye özel olarak belirlenir. Müşterimizin adresi ile gönderisini teslim edeceğimiz adres arasındaki mesafe fiyatın belirlenmesinde en önemli ölçüttür. Bunu gönderinin büyüklüğü, hızı ve zamanı takip eder. Bu değerler hesaplandığında ortaya çıkan fiyat, kurye hizmet bedelidir. Firmamız en uygun fiyatı verebilmek için gayret etmektedir.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp