İçeriğe geç
Bahçekapı Kurye

Bahçekapı Kurye

Kurye hizmetlerinin hiç olmadığı kadar hızlı olduğu modern dünyada, kaliteli, güvenilir ve ekonomik çözümler sunmaktayız. Günlük hayatınızın her anında, kesintisiz müşteri desteği ve hızlı teslimat seçeneklerimizle taleplerinizi en iyi şekilde karşılıyor, %100 müşteri memnuniyeti oranı ile çalışıyoruz.

Sadece hızlı değil, güvenli bir kurye hizmetinden yararlanmanızı sağlıyor, hasarsız ve zamanında teslimat garantisi veriyoruz.

Bahçekapı kurye olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde, müşterilerimizin özel hayatına, trafikte bulunan araç ve yayalara ve çevreye azami saygı gösteriyor, her zaman her konuda daha iyisi olmak için çalışıyoruz.

Kurye hizmetlerimizde müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılayacak pratik çözümler sunmayı önceliğimiz olarak kabul etmekteyiz. Her bir müşterimizin memnuniyetini ön planda tutuyor, uzun vadeli çözüm ortaklığı sunuyoruz.

Günün her saatinde faydalanabileceğiniz teslimat seçeneklerimizle kesintisiz hizmet veriyor, güler yüzlü ekibimizle 7/24 müşteri desteği sağlıyoruz.

Verdiğimiz hizmetlerin hızına, kalitesine ve güvenilirliğine önem veriyor, her geçen gün kendimizi daha iyi olmak için geliştiriyoruz.

Hem şehir içine hem de şehir dışına kolay ve hızlı yöntemlerle kargo gönderebilmeniz için farklı içeriklerde farklı kurye seçenekleri sunmaktayız. Her durumda güvenilir hizmetler sunmaya özen gösteriyor, gönderinizin özelliklerine göre en uygun yöntemi tercih ediyoruz.

Motosikletli ya da araçlı olarak gerçekleştirdiğimiz taşıma işlerinde, gönderinizin;

  • Boyutu,
  • Hacmi,
  • Ağırlığı,
  • Maddi değeri ve
  • Taşınırken özel donanıma ihtiyaç duyması gibi kriterleri göz önünde bulundurarak, size en uygun çözümü sunuyoruz.

Bahçekapı Kurye Hizmeti

İstanbul ve çevre illere hızlı teslimat taleplerinizde, Bahçekapı kurye hizmetlerimizi devreye sokuyoruz. Motosikletle taşınmaya uygun her türlü gönderinizin, dakikalar içerisinde ve hasarsız olarak alıcısına teslim edilmesini sağlıyor, teslimat tamamlandığında bildirim yaparak sizleri habersiz bırakmıyoruz.

Bahçekapı kurye ekibimizle çalışmak için yapmanız gereken tek şey ise bize resmi iletişim kanallarından ulaşmak. Talebiniz anında işleme alınarak, seçtiğiniz kurye hizmeti kapsamında süreç başlatılacaktır.

Motosikletli kuryemiz bulunduğunuz yerden gönderinizi teslim alacak, önceden belirlenen en hızlı rota üzerinden alıcısının bulunduğu lokasyona ulaşarak, teslimatı tamamlayacaktır.

Hız, güvenlik ve kalite arıyorsanız, uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp