İçeriğe geç
Beykoz Kurye

Beykoz Kurye

Beykoz kurye olarak başladığımız bu sektörde, tüm emeğimiz ve gayretimiz ile yükselerek işimizi kusursuz olarak gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

İstanbul başta olmak üzere hizmet verdiğimiz birçok konum içerisinde müşterilerimize öncelik olarak nitelikli ve profesyonel kurye görevi göstermek bizim için en önemli uygulamamız içerisinde konumlanmaktadır. Beykoz kurye olarak sürdürdüğümüz bu hizmet anlayışı kapsamında yürüttüğümüz çeşitli uygulama ve kargo taşıma yöntemleri sizin iletinizin cinsine bağlı olarak belirlenmektedir. Konu hakkında bizi arayan müşterilerimize detaylı bilgilendirme dahilinde rehberlik işlemi uygulamaktayız.

Tüm teslimatlarımızın seri ve en kısa süre içerisinde gerçekleşmesi için yoğun bir çaba vermekteyiz. Sonucundaki tüm olumlu geri dönüşlerin büyük bir kısmının gönderinin teslim edilme tarihi-zamanı ile paralel olduğunun bilinci ile faaliyet sürdürmekteyiz. Bu doğrultuda uzman kurye ekibimizde yer alan ekip arkadaşlarımız ile ekspres hizmet de sunmaktayız. Sizin için mesafenin hiçbir zaman sorun olmaması gerektiğinin mottosu ile çalışmakta ve talepleri yerine getirmekteyiz.

Beykoz kurye kapsamında yürüttüğümüz çalışmalarımız içerisinde daha hızlı ve etkin olarak dağıtımı gerçekleştirmekteyiz.

Beykoz Kurye Hizmeti

Tüm iletilerinizde hedefinize uygun olan türdeki teslimat biçimini seçin ve bizim ile ayrıcalığının keyfini yaşayın. Sizlerin stresini ve sorumluluğunu üzerinizden alarak, sistematik olarak yürüttüğümüz operasyonumuzda, sizlere arkanızı yaslayarak söz verdiğimiz gün yerine ulaşacak olan kargonuzun konumunu izlemek kalmaktadır. Tüm bu güven ve istikrar içerisinde işleyen sistem sizlere ayrı bir rahatlık sağlamayı amaçlamaktadır.

Misyonumuz, günümüz şartları içerisinde kendisini geliştiren ve gelişmiş hizmetleri ile insanlık ihtiyaçlarına en hızlı ve doğru hizmeti sunan firma olmak yönündedir.

Vizyon anlayışımız değişen dünyamızdaki yeniliklere hızla uyum sağlayarak mevcut zamandaki hizmet seçeneklerimizi çeşitlendirme yoluna gitmekten geçmektedir.

Tüm Beykoz Kurye ekibi olarak başlıca hedefimiz ülkemiz ve müşterilerimize ihtimam gösterebilmekten geçmektedir. Bu bilinç ve farkındalık ile firmamızda yer alan prosedürlerimiz dahilinde kalitemizi ilk günkü özeni ile sürdürerek görev almaktayız. Tüm müşterilerimizin marka olarak samimiyetlerini kazanmak ve güven duygusunu aşılamak için canla başla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp