İçeriğe geç
Bahariye Kurye

Bahariye Kurye

Kurye hizmeti, kargo hizmetinden sonra bir oluşum sürecine girmiş ve kargo hizmetinin eksikliklerini gideren bir hizmet olmuştur. Kargo hizmeti ile kıyaslayınca daha güvenilir, daha kaliteli ve daha hızlıdır. Kurye hizmeti özellikle en kısa süre içerisinde yapılması gereken işler için tercih edilmektedir.

Bahariye kurye hizmetimiz ile çoğunlukla çiçek, üyelikle alınan gazete ve dergiler, yemek siparişleri ve evraklar gibi aynı gün içerisinde teslim edilmesi gereken gönderiler için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gönderilerinizi kısa süre içerisinde ve güvenilir bir şekilde teslim ederek herhangi bir sorun yaşamanızı önlüyoruz.

Bahariye kurye hizmeti sunan firmamız her zaman kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir. Kaliteli hizmet sağlanırken araçların donanımlarına, bakımlarına, çalışanların eğitimine, teknolojik ya da hizmetler ile alakalı yenilik ve gelişmelere dikkat edilmekte ve tüm çalışmalar bu çerçevede devam etmektedir. Kaliteli hizmeti alan müşteriler memnun müşterilerdir. Firmamız müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir. Çalışanlarımız sürekli daha iyisini yapma çabası içerisinde hareket etmektedir.

Bahariye Kurye Hizmeti

Bahariye kurye bölgede yer alan iki farklı adres arasında gönderi taşıma hizmeti verir. Gönderiler motosikletler ile taşınmaktadır. Bundan dolayı taşınması istenen gönderilerin motosiklet ile taşıma için uygun olması gerekir. Motorlu kuryeler günümüzün en sık kullanılan taşıma yöntemidir. Sunduğu avantajlar sayesinde tercih edilen kuryeler gelişmeye devam etmektedir. Sektörde duyulan ihtiyaca göre gelişen motorlu kuryeler müşterilerin ihtiyaçlarına uygun çözüm sunmaktadır.

Bahariye motorlu kurye alanında hizmet sunan firmamız sektörün ön plana çıkan simidir. Firmamız uzun zamandır bu alanda motosiklet kullanarak gönderi taşıma hizmeti sunmaktadır. Motor kuryeler pek çok avantajı beraberinde getirir. Bu avantajlardan en iyi şekilde faydalanmak sizler de firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kaliteli hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak ya da avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde faydalanmak için yapmanız gereken işlemler oldukça kolaydır. Dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. İsterseniz iş yerimizi ziyaret ederek de sunmuş olduğumuz hizmetler ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp