İçeriğe geç
Nurtepe Kurye

Nurtepe Kurye

Nurtepe kurye işletmesi olarak sizlere yüksek modelli motorlarımız, kaliteli elemanlarımız, gelişmiş teknolojik sistemlerimiz, çeşitli ödeme yöntemlerimiz ve çok yönlü teslimat seçeneklerimiz ile kaliteli ve sizlerin memnuniyetini kazanacak şekilde hizmet vermekteyiz. Siz müşterilerimizin kurye sektöründe bu saydığımız özelliklerin çok önemli bir yeri olduğunu bilmekte ve bu özellikleri sürekli olarak çalışarak geliştirmekteyiz. Bu çalışmalar sonucunda en büyük amacımız siz müşterilerimizin mutluluğu ve bizlerden aldığınız hizmet karşısında memnu olmanızdır. Bu memnuniyet sizlere verdiğimiz hizmet konusunda bizleri her zaman teşvik etmektedir.

Nurtepe kurye olarak siz müşterilerimize çok kolay iletişim yöntemleri sunmaktayız. Bizleri arayarak çok geniş sekreter ekiplerimiz ile iletişime geçebilir veya WhatsApp üzerinden mesaj atarak anında dönüş alabilirsiniz. Ayrıca sitemize girmek suretiyle canlı yardım özelliğinden anlık destek alabilirsiniz. Bu sayede hiç uğraşmadan çok kolay bir şekilde hizmet talebinizi bize ileterek çok hızlı bir şekilde hizmet alabilir ve anlık ihtiyacınızı giderebilirsiniz. İletişim alanımızda çalışan sekreter elemanlarımızın sayısının çok fazla olması sebebi ile bizlere ulaşmak istediğiniz hiç beklemeden anında bağlantı sağlayabilmekte ve taleplerinizi iletebilmektesiniz.

Nurtepe Kurye Hizmeti

İşletme olarak sizlere sunduğumuz teslimat yöntemleri arasında en çok tercih edilen teslimat yöntemi temassız teslimattır. Özellikle corona virüs sonrası çok tercih edilmeye başlanan temassız teslimat sağlık açısından çok önemli bir konumda bulunmaktadır. Sipariş verirken temassız teslimat seçeneğini seçtiğiniz zaman kurye elemanlarımız tarafından adreslerinize getirilen siparişleriniz kapınıza asılmak suretiyle teslimatları yapılmakta ve daha sonra sizlere telefon veya mesaj yolu ile haber verilmektedir. Bu teslimat sayesinde son derece sağlıklı bir şekilde teslimat yapılmakta ve siz müşterilerimizin içlerinin rahat etmesi sağlanmaktadır.

Nurtepe kurye işletmesi olarak sizlere birçok ödeme yöntemi sunmakta ve sizlerin günlük olarak maddi durumlarına göre istediğiniz ödeme yöntemini seçmeniz sağlanmaktadır. İster kapıda ödeme yöntemi seçerek ister nakit ister de post cihazları sayesinde kart ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca sipariş verirken internet üzerinden de ödeme yapabilmektesiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp