İçeriğe geç
Elmadağ Kurye

Elmadağ Kurye

Şişli bir iş merkezi olması sebebiyle yoğun insan popülasyonuna sahiptir. Elmadağ Caddesi de en sık kullanılan ve trafik yoğunluğu çok olan bir güzergâhtır. Bu bölgede taşıma hizmetlerine olan ihtiyaç çok fazladır. Pratik olması sebebiyle kurye hizmetinden faydalanan müşterimiz çoktur. Biz de Elmadağ Kurye olarak bu bölgede yılların tecrübesiyle en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Elmadağ’dan bütün semte ve İstanbul’un bütün bölgelerine hizmet götüren personelimiz, planlı şekilde hareket eder ve istenilen saatte kurye hizmetini tamamlar. Müşterilerinin önceliklerini belirleyen ve ona göre bir hizmet akışı sunan firmamız, 24 saat çalışmaktadır.

Elmadağ kurye olarak hem güvenilir hizmet sunuyoruz hem de hızlı bir şekilde verdiğiniz adrese teslimat yapıyoruz. Bizi aradığınızda hızı ve saati belirleyerek hizmet almış oluyorsunuz. Gönderinizin aciliyetine göre kuryelerimiz bir rota planı yapıyor ve paketinizi alıcıya istediğiniz süre içinde teslim ediyor. Gönderinin bütün sürecini takip edebilmeniz için firmamız tarafından paketinize bir takip numarası veriliyor. Teslimat gerçekleştiğinde de hizmetinizin tamamlandığına dair bir mesaj alıyorsunuz.

Elmadağ Kurye Hizmeti

Müşteri memnuniyeti önceleyen hizmet anlayışımız Elmadağ kurye personelimizin ve donanımımızın seçimini de etkilemektedir. En iyi hizmeti sağlayabilmek için son teknolojilere bağlı olarak motosikletlerimizi, ekipmanımızı ve yazılımımızı da yeniliyoruz. En tasarruflu en yüksek performansı alacağımız motosikletlerle yola çıkıyoruz.

Personelimiz alanında tecrübeli, iletişim yönü kuvvetli kişilerden oluşuyor. Kuryelerimiz İstanbul’un sıkışık trafiğinde kurallara uyan, insanlara saygılı duruşuyla manevra kabiliyeti yüksek kişilerden oluşmaktadır. Teknik aksakların oluşmaması için teknik ekibimiz son derece özverili, dikkatli, işini iyi bilen bireylerden seçilmektedir.

Elektronik eşyalardan evraklara pek çok sektörden pek çok farklı ürünün taşınmasını sağlayan firmamız, aynı zamanda piyasa değerinde ekonomik çözümler sunmaktadır.

  • Gönderi boyutu
  • Gönderinin adresi
  • Gönderinin zamanlaması
  • Gönderinin aracı.

Bu kriterlere bakarak hesaplama yapılır ve verilen hizmetin bedeli alınmış olur. Her paket bizim aynı değerdedir. İster büyük ister küçük olsun, ister hediye çiçek ister mücevher olsun bütün gönderiler sunulan seçenekler doğrultusundaki hız ve aynı güvenilirlikle taşınır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp