İçeriğe geç
Sultançiftliği Kurye

Sultançiftliği Kurye

Sultançiftliği kurye ihtiyacı özellikle son dönemde büyük artış göstermiştir. Modern yaşam standartları içinde geleneksel kargoların yetersiz kalması nedeniyle daha hızlı, esnek, güvenli ve ekonomik taşımacılıklar aranmaya başlanmış, firmamız bu alanda en iyi çözümlerin adresi olmuştur.

Firma olarak 40 bine yakın nüfusa ev sahipliği yapan, sürekli gelişimine devam eden mahallemiz içindeki herhangi bir adresten başka bir adrese gidecek olan ya da mahallemizle İstanbul’un diğer bütün mahalleleri arasında taşınması gereken paketlerinize hizmet veriyoruz. Hem kurumsal hem de bireysel müşterilerimizin kurye ihtiyaçlarında değişmez çözüm ortağı oluyoruz.

Sultançiftliği kurye uygulamalarımızın kapsama alanı son derece geniştir. Bütün havalimanları, otogarlar, limanlar, gümrük merkezleri, sanayi siteleri, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, kamu kurumları ve dahası arasında gitmesi, gelmesi gereken bütün paketlerinizi taşıyabiliyoruz.

Yasa dışı, patlayıcı, yanıcı ya da tehlikeli olmadığı sürece hemen her türlü ürününüzü güvenli biçimde taşıyoruz. Yıllardır fatura, diş malzemeleri, evrak, paket, tablet, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, kimlik, pasaport, bilgisayar, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adreslere ulaştırıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, anahtar, çiçek, davetiye, dergi, laptop basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, numune, laboratuvar test ürünleri, bilet tarzı bütün ürünlerinizde hizmet verebiliyoruz.

Sultançiftliği Kurye Hizmeti

Sultançiftliği kurye ihtiyacı her zaman aynı olmaktadır. Müşterilerimizin farklı talepleri olabilmektedir. Bu durumda firmamız farklı kurye modelleriyle öne çıkmakta, ihtiyaca en uygun çözümleri geliştirmek adına çabalamaktadır.

Çok acil olmayan paketleriniz için normal kuryemizi seçebilir, 210-240 dakikada İstanbul’un en uzak adreslerine teslimat desteği alabilirsiniz. Ekspres kurye ile 90-120 dakikada paketlerinizin alıcılarına ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Çok daha acil hallerdeyse Vip kuryemizle 45-60 dakikada her yere teslimat desteği alabilirsiniz.

Sultançiftliği genelinde her zaman iletişim kanallarımız açıktır. Firmamıza resmi web sitemizden, çağrı merkezimizden, hizmet merkezimizden ya da WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz. İletişime geçtiğinizde arkadaşlarımız bazı detaylar isteyecekler ve vereceğiniz ayrıntılara göre mahallemizin en uygun fiyat tekliflerini sunacaklardır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp