İçeriğe geç
Ünalan Kurye

Ünalan Kurye

Ünalan Kurye olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak kurye hizmetlerimizi günün her saati sürdürmekteyiz. Müşterilerimizin taleplerine göre sistemimizi yeniliyor, her zaman daha iyi hizmet verebilmek için en iyisini araştırıyor ve en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Üsküdar’a bağlı olan Ünalan’da hem semt sakinlerinin hem de semtte hizmet veren iş yerlerinin gönderilerini alıyor, en hızlı şekilde alıcısına teslim ediyoruz. Hem Anadolu Yakası’na hem de Avrupa Yakası’na gönderilerinizi taşıyoruz.

  • Evraklar, dokumanlar
  • Teknolojik aletler
  • Çiçek, pasta gibi sürpriz hediyeler
  • Değerli eşyalar
  • Sektöre ait numuneler

Yukarıda saydığımız ürün ve benzerlerini güvenli bir şekilde verdiğiniz adrese teslim ediyoruz.

Ünalan kurye olarak hizmet veren firmamız titizlikle çalışmalarını sürdürür. Müşterilerimizin verdiğimiz hizmetten hoşnut olması bizim için önemlidir. Bu sebeple kuryelerimiz yola çıktığında kullandıkları araçla ilgili sorun yaşamalarını istemeyiz. Bu sebeple de kullandığımız arabaların, motosikletlerin bakımını düzenli olarak yaptırırız. Profesyonel olarak hizmet veren elemanlarımız, araçlarımızın denetimini yaparak aksaklıklara izin vermemektedir.

Kuryelerimiz de güvenlik konusunda son derece dikkatlidir. Adresinizden paketlerinizi aldıktan sonra gönderilerin herhangi bir şekilde kırılmasına, karışmasına, hasar görmesine izin vermez. Gönderileri sadece alıcısına teslim eder.

Ünalan Kurye Hizmeti

Ünalan kurye çalışanlarımız özenli, dikkatli ve özverili çalışır. Personelimizin iletişimi kuvvetli olması ve çözüm odaklı yaklaşımları sayesinde verdiğimiz hizmetin kalitesi her geçen gün artmaktadır. Firmamız her zaman ileriye odaklanır. Bu sebeple de teknolojik alt yapı oluşturmayı, yenilikleri takip ederek kendini geliştirmeyi misyon edinmiştir.

Firmamızın amacı müşterilerimize her daim en iyi hizmeti sunabilmektir. Bunun için personel seçiminden araç seçimine her detaya dikkat ederiz.

Verdiğimiz kurye hizmetini müşterilerimizi de düşünerek en ekonomik seviyede tutmaya gayret ediyoruz. Avantajlı fiyatlarımızdan istifade etmek isteyen müşterilerimiz çağrı merkezimizle irtibat kurarak detaylı bilgi alabilirler. Fiyatlarımız konusunda kısa bir bilgi vermek gerekirse hesaplamaları yaparken belirlediğimiz birkaç kriter var. O kriterlere dikkat ederek kişiye özel fiyat veriyoruz:

  • Gönderi mesafesi
  • Gönderi boyutu
  • Gönderi hızı
  • Gönderi zamanı.
Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp