İçeriğe geç
Şehir İçi Kurye

Şehir İçi Kurye

Şehir içi kurye işletmesi olarak sizlere güvenli bir hizmet sunmak için gerekli tüm önlemleri almak kaydıyla büyük çalışmalar yapmaktayız. Günümüz şartlarında en büyük sorunlarımızdan biri olan trafik sorunu ile başa çıkabilmek amacı ile bünyemizde çalışan elemanlarımıza ileri teknik motor kullanım eğitimleri vermekte ve kullandığımız motorlarımızı alırken keskin manevralar yapabilen motorlar kullanmaktayız. Ayrıca bu motorlarımızın ürünleri taşıyan haznelerini ise en korunaklı hale getirmek için dikkatle dizayn etmekteyiz. Bu haznelerin iç kısımlarını yumuşak zeminler ve köpükler ile kaplamakta, dış zeminlerini ise sert yapılardan oluşturmak kaydıyla dış etkenlerden gelebilecek her türlü darbeye karşı korunaklı hale getirerek ürünlerinizi en ufak bir hasar almadan sizlere teslim etmekteyiz.

Şehir İçi kurye olarak bünyemizde çalışacak elemanları işe alırken birçok sınavdan geçirmek suretiyle işi almaktayız. İşe alacağımız elemanlara daha önceden sigortalı olarak kuryelik mesleğinde çalışmış olmalarını şart olarak sunmaktayız. Bu sınav ve şart sayesinde bünyemize aldığımızı elemanların tecrübe ve bilgilerinden emin olmakta ve sunulan hizmetin direkt olarak kaliteli olmasını sağlamaktayız. Ayrıca işe aldığımız elemanlarımıza ilk bir ay sunduğumuz hizmetin her alanı ile ilgili eğitimler vermekteyiz.

Şehir İçi Kurye Hizmeti

İşletme olarak günümüz ekonomik şartlarında müşterilerimizin artan kurye fiyatlarından rahatsız olduklarını görüyoruz. Bizler de bu rahatsızlığı biraz olsun gidermek adına işletme olarak yaptığımız araştırmalar, toplantılar ve hesaplamalar sayesinde siz müşterilerimize en uygun fiyatları çıkarmaktayız. Çıkardığımız bu uygun fiyatlar sayesinde siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız. İşletme olarak sizlere sunduğumuz her hizmetin amacı sizlerin memnuniyetlerini kazanmaktır.

Şehir içi kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize birden fazla teslimat yöntemi sunmaktayız. Bu yöntemlerin arasında zili çalmadan teslimat, temassız teslimat ve normal teslimat bulunmaktadır. Eviniz de uyuyan birileri varsa, rahatsız edilmek istemiyorsanız zili çalmadan teslimat seçeneğini seçebilirsiniz. Bu seçeneği seçtiğiniz zaman kuryelerimiz adreslerinize geldiği zaman zili çalmadan sizleri arayarak adrese geldiklerini ve kapıyı açmanızı isteyecekler. Bu sayede kapı zilinin neden olduğu gürültüyü ve rahatsızlığı ortadan kaldırmak suretiyle ürünlerinizi teslim alabilişiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp