İçeriğe geç
Cevizlik Kurye

Cevizlik Kurye

Cevizlik Bakırköy ilçesinin mahallelerinden birisidir ve yıllar içinde nüfusu sürekli artmaktadır. Altı binden fazla nüfusa ev sahipliği yapan mahallemizde yüzlerce işletme, kurum ve işyeri de faaliyetlerine devam etmektedir. Günün her saatinde yoğun bir hareketliliğin yaşandığı mahallemizde en çok ortaya çıkan ihtiyaçlardan birisi Cevizlik kurye olmaktadır ve firmamız yıllardır her ihtiyacınızda yardımcı olmaktadır.

Kuryelerimiz ile gerek mahallemiz sınırları içinde taşınması gereken gerekse bütün bir İstanbul ile mahallemiz arasında taşınması gereken paketlerinizi taşıyabiliyoruz. Periyodik olarak dağıtılması gereken paketlerinizde ya da tek seferlik, acil bir yere ulaştırılması gereken paketlerinizde her zaman kaliteli, hızlı, güvenli ve ekonomik hizmetin adresi oluyoruz.

Cevizlik kurye uygulamalarımızda tamamı alanında uzman, deneyimli, bilgi birikimi yüksek bir ekiple çalışıyoruz. Uzman ekibimizle birlikte en kısa sürede paketiniz alıyor ve vadettiğimiz süre içinde alıcısına ulaştırıyoruz. Yıllardır hem kurumsal hem de bireysel paketleriniz için çözüm üretiyoruz.

Evrak, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, ruhsat, plaka, eşya, ilaç, çiçek, tekstil, gıda, hediye, fatura, paket, numune, kimlik, pasaport, ehliyet, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, davetiye, dergi gibi ürünlerinizin taşımacılığını yapıyoruz. Aynı şekilde basın, her türlü elektronik ürün, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, laptop, bilgisayar, tablet, anahtar, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri, mutluluk, mektup gibi her türlü paketinizi alıcılarına ulaştırıyoruz.

Cevizlik Kurye Hizmeti

Cevizlik kurye uygulamalarının tercih edilmesinin en büyük nedeni hızlı olmasıdır. Geleneksel kargo uygulamalarına nazaran kuryelerimiz çok daha hızlı hareket edebilmekte, İstanbul’un en uzak noktalarına dakikalar içinde teslimat yapabilmektedirler.

Dinamik yapımızla sürekli kendimizi geliştirdiğimiz alanda farklı kurye türleriyle öne çıkıyoruz. Standart kuryemizle maksimum 240 dakikada teslimat yapabilsek de acil kuryemizle teslimat sürelerimizi 45 dakikaya kadar düşürebiliyoruz.

Mahallemizde yaşam 24 saat aralıksız devam etmektedir. Bu nedenle günün her saatinde taşınması gereken paketler ortaya çıkmaktadır. Firmamız da haftanın her günü, dilediğiniz saatte taşıma hizmeti vererek en vakitsiz ortaya çıkan ihtiyaçlarınızda dahi yardımcı olmakta, daima bir telefon mesafesinde bulunmaktadır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp