İçeriğe geç
Caferağa Kurye

Caferağa Kurye

Türkiye’nin ticari başkenti İstanbul’da yoğun iş akışının içerisinde hızlı ve güvenilir çözümler sunan Caferağa kurye 7/24 verdiği hizmetleri ile her kurye ihtiyacınızda yanınızdadır. Sürekli aktif bir hayatın devam ettiği Kadıköy’den tüm İstanbul’a kısa sürelerde taşımacılık yapıyor, gönderilerinizin tam zamanında yerine ulaşmasını sağlıyoruz.

Modern teknolojinin nimetlerinden yararlanarak, üst düzey donanıma sahip genç filomuz ve profesyonel ekibimizle hizmet veriyor, her zaman %100 müşteri memnuniyeti oluşturacak çözümler sunuyoruz.

Verdiğimiz hızlı ve üst düzey kurye hizmetleri sayesinde, işiniz ve özel hayatınız içerisinde zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor, yerinizden bile kalkamadan kurye hizmeti almanızı sağlıyoruz. Kurye talebiniz olduğunda bizlere;

  • Resmi web sitemiz ya da
  • Çağı merkezimiz üzerinden ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

7/24 hizmet veren müşteri destek hattımızla yapacağınız kısa bir görüşme sonrasında teslimat süreciniz başlatılacak ve oluşturulan randevu saatine göre gönderinize sizden teslim alınarak, alıcısına ulaştırılmak üzere yola çıkarılacaktır.

Kurye hizmetlerimizden kolayca ve rahatlıkla yararlanmanız için biz gereken her şeyi düşünerek, günün her saati, sorunsuz hizmet almanız için çalışıyoruz.

Caferağa Kurye Hizmeti

Motosikletli kurye hizmetlerinin giderek arttığı İstanbul’da sektörde uzun yıllardır edindiğimiz deneyimle, üst düzey moto kurye hizmetleri veriyoruz. Caferağa kurye hizmetlerimizden yararlanmak için bizlerle iletişime geçtiğinizde, oluşturulan randevu dahilinde bulunduğunuz yere geliyor, gönderinizi sizden alıyor, alıcısına tam zamanında ulaştırıyoruz.

İstanbul’u tanıyan ve bilen bir ekiple, 7/24 moto kurye hizmeti sağlıyor, sorunsuz ve hasarsız teslimat garantisi ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kişiye ve duruma özel sunduğumuz çözümlerimizle her zaman, en iyi hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Caferağa kurye ekibimizde yer alan tüm profesyonel motosiklet kullanıcısı kuryelerimiz, özel hayata saygılı, sektörde deneyimli, alanında uzman ve güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır. Müşteri memnuniyeti oluşturmada sadece hızlı teslimat yapılmasının değil, aynı zamanda doğru iletişim kurulmasının önemini bilen ekibimiz, günün hangi saatinde olursa olsun sizlere rahatsızlık vermeyecek bir saygı ve iş anlayışı ile çalışmaktadır.

Kalite, hız ve güven temelleri ile verdiğimiz hizmetlerle yanınızdayız.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp