İçeriğe geç
Salacak Kurye

Salacak Kurye

Üsküdar’ın semtlerinden biri olan Salacak hem mahallede oturanların hem de gezip görmeye gelenlerin gözdesidir. Bölgede bulunan bankalar ve hukuk büroları veya diğer iş kolları firmamıza ait olan Salacak Kurye ile gönderilerini bütün İstanbul’a kolaylıkla gönderebilmektedir.

Firmamız günün her saati hizmet vermektedir. Mesai saatleri, mesai saatleri dışında ve gece olmak üzere günün her dakikası çağrı merkezimizi arayabilir, personelimizle iletişim kurarak verdiğimiz hizmetlerden istifade edebilirsiniz.

Hem mahallede oturan müşterilerimiz hem de iş yeri sahipleri kurye hizmetimizi sıklıkla kullanır. Özellikle acil ulaştırılması gereken belge ve evraklar söz konusu olduğunda kuryelerimiz en hızlı şekilde adrese ulaştırır.

Salacak kurye olarak bütün gönderileri aynı özen, dikkat, güven ve sürat ile taşıyoruz. Bunun için kuryelerimiz başta olmak üzere bütün ekibimiz iş birliği içinde yol alıyoruz. Personelimiz alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Sahadaki iş tecrübelerini en iyi şekilde kullanıp en iyi hizmeti sunmaya gayret etmekteyiz.

Özellikle kuryelerimizi seçerken sürüş kabiliyetlerine, iletişim yeteneklerine ve yoğun trafikte motosiklet kullanabilecek sabra ve dayanıklılığa sahip olmalarına özen gösteriyoruz.

Salacak Kurye Hizmeti

Salacak kurye hizmeti verirken motosikletlerin de iyi tasarlanmış olmasına dikkat ediyoruz. Çünkü bu hizmet sadece kişilere bağlı olarak yürümez, aynı zamanda sahip olduğumuz araçların da iyi olması işimizdeki kaliteyi etkiler.

  • Geniş depolama alanına sahip
  • Gönderilerin hasara uğramasına izin vermeyecek şekilde dayanıklı
  • Uzun kullanımlarında bile zorlu koşullara dayanabilecek şekilde
  • Düşük maliyetli
  • Fren, farlar ve sinyaller açısından sıkıntı çıkarmayan

Sıraladığımız bütün bu özellikler, verdiğimiz hizmetin hızını ve güvenliğini etkileyeceği için sahip olduğumuz araçlara dikkat ediyor, trafikte herhangi bir sorunun yaşanmaması adına düzenli bakımlarını yaptırıyoruz.

Firmamız uygun bir ücretlendirme belirlemeye gayret eder. Kullanılan hizmet karşılığı olarak herkes için fiyat farklıdır. Belirlediğimiz kriterler hesaplama yaparken bize yardımcı olmaktadır:

  • Gönderinin mesafesi
  • Gönderinin hızı
  • Gönderinin zamanı
  • Gönderinin boyutu.

Sıraladığımız bu ve benzeri noktalar, her kişinin talep ettiği hizmete bağlı olarak değişmektedir. Dolayısıyla fiyat da kişilerin kullandığı hizmet kadardır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp