İçeriğe geç
Esenyalı Kurye

Esenyalı Kurye

Esenyalı kurye hizmetlerimizle Pendik ilçesine bağlı mahallemizle bütün bir İstanbul arasında profesyonel taşımacılık yapıyoruz. Her biri alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili ve çözüm odaklı ekibimizle bir yerden başka bir yere en kısa sürede gitmesi gereken paketlerinizi taşıyoruz.

Esenyalı ile İstanbul’un bütün ilçelerindeki adresler arasında taşınması gereken paketlerinizi taşıyoruz. Bunun için çağrı merkezimizi arayarak yapılmasını istediğiniz işlemi belirtmeniz yeterlidir. Akabinde ekiplerimiz bilgi birikimleriyle bütün süreci planlayacaklar ve en hızlı en zahmetsiz kurye deneyimini yaşamanızı sağlayacaklardır.

Her ne kadar Esenyalı kurye hizmetlerimizi beli bir sistem dahilinde yürütüyor olsak da ihtiyaca ve isteğe göre esneklik de gösterebiliyoruz. Mesela havalimanına ya da otogara sizin adınıza gelen bir paketi alıp istediğiniz adrese getirebiliyoruz. Çoklu adrese dağıtılması, imzalatılması gereken paketlerinizi taşıyabiliyoruz. Tamamı profesyonel, yeni nesil teknolojiler kullanan, bütün bölge lokasyonuna hâkim kadromuzla çözüm ortağınız oluyoruz.

İlk günden bu yana hediye, fatura, paket, meyve, tekstil, gıda, kimlik, pasaport, ehliyet, diş malzemeleri, eşya, yedek parça, yemek, çikolata, telefon, mektup, e-ticaret sipariş ürünleri, davetiye, dergi gibi ürünlerinizi taşıyoruz. Ayrıca basın, tablet, her türlü elektronik ürün, laboratuvar test ürünleri, plaka, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, ilaç, numune, evrak, ruhsat, laptop, bilgisayar, çiçek, mutluluk ve çok daha fazlasının taşımacılığını da en iyi şekilde yapıyoruz.

Esenyalı Kurye Hizmeti

Esenyalı kurye olarak her zaman bölgemizde en iyi fiyat garantisi sunuyor, lojistik ihtiyaçlarınız için servet ödemekten sizleri kurtarıyoruz. Moto kurye fiyatlarımızı paketlerinizin taşınacağı mesafeye, kurye modeline ve paketinizin detaylarına göre belirliyoruz. 7 gün, 24 saat çağrı merkezimizi arayabilir, istenen detayları paylaşarak paketiniz için ne kadar ücret ödemeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Firma olarak her zaman en hızlı taşımacılığı yapıyoruz ve kurye uygulamalarının tercih nedenlerinin başında da hızlı olması gelmektedir. Bizler çeşitli kurye modelleriyle öne çıkıyor, ihtiyacınıza en uygun seçimi yapabilmenizi sağlıyoruz. Kurye modellerimize göre 45 ila 240 dakika içinde en uzak noktalara dahi teslimat yapıyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp