İçeriğe geç
Yeşilyurt Kurye

Yeşilyurt Kurye

Yeşilyurt kurye hizmetlerimiz ile İstanbul’un her bölgesine hizmet vermektedir. Bu bölgelerde beklemekte olan kuryelerimiz kısa sürede adresinizden gönderinizi teslim alıp teslim edilmesini istediğiniz adrese taşır.

Firmamıza ait teslimat ücretleri durumlara göre değiştiği için bizimle iletişime geçerek daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz. Kesintisiz hizmet veren çalışanlarımız sizlere yanıt vermektedir. Sizlerden yararlanmak istediğiniz kurye hizmetimiz ile ilgili bilgiler alarak aklınızdaki soruları yanıtlamaktadırlar. Anlaşma sağlanması durumunda istediğiniz saatte adresinize gelerek gönderinizi teslim alıp alıcının adresine teslim etmektedirler.

Motokurye Hizmeti olarak müşterilerimizin bizleri tercihi ile beraber deneyimlerimizi arttırarak büyümeye devam ediyoruz. Güvenilir, deneyimli ve başarılı çalışanlarımızla beraber sizlere kaliteli Yeşilyurt kurye hizmeti verebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

İşimizi severek ve büyük bir özveri ile yapmamız bizleri her zaman geliştirip, müşterilerimize de pozitif bir şekilde yansımaktadır. Sizlere kurye hizmeti sunmak bizim için ayrı bir zevktir. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Yeşilyurt Kurye Hizmeti

Yeşilyurt kurye firması olarak hızlı ve kesintisiz bir şekilde işimizi büyük bir özenle yapıyoruz. Firmamız müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmalarını sürdürmektedir. Sizlerin ihtiyaçları, memnuniyeti ve istekleri bizim için en önemli şeydir.

Kurye hizmetlerimizden faydalanarak her türdeki gönderinizi yasal olması koşuluyla hızlı ve sorunsuz bir şekilde alıcısına teslim edebilirsiniz. Kişisel bakım ürünleri, kozmetik ürünleri, ev ve yaşam ürünleri, yiyecek ve içecek çeşitleri, dosya, belge, fatura, kimlik, ruhsat, pasaport, giyim ürünleri, süpermarket ürünleri gibi istediğiniz ürünü teslim edebilirsiniz. Ürününüz herhangi bir sorun çıkmadan ve hızlı bir şekilde alıcınıza ulaştırılmaktadır.

Motokurye Hizmeti firmamız tarafından sizlere sunmuş olduğumuz avantajları şu şekilde sıralayabiliriz; diğer teslimat seçeneklerine kıyasla daha güvenilir bir şekilde, daha hızlı ve daha uygun fiyatlarla dilediğiniz adrese ulaşım sağlayabiliriz. Bizler profesyonel bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Bu şekilde hizmet vermeye de her zaman devam edeceğiz. Yeşilyurt kurye hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için iletişim kanallarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp