İçeriğe geç
Adapazarı Kurye

Adapazarı Kurye

Günümüzde en önemli kavram, zamandır. İnsanların ihtiyaçları değiştikçe zamanın önemi de git gide artmaktadır. Online alışverişin artması, firmaların e-ticarete önem vermesi, insanların bir yerden başka bir yere ulaşmaya çalışırken yolda uzun zaman geçirmesi kurye hizmetine duyulan ihtiyacı arttırdı. Biz de Adapazarı Kurye olarak bu ihtiyacı görüyor ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda paketlerini taşıyoruz.

Şirketlerin, kurum ve kuruluşların, işletmelerin taşınmasını istediği ürünleri, büyük küçük paketleri, belgeleri, ürettikleri numuneleri istedikleri adrese teslim ediyoruz. Aynı zamanda kişiye özel olan bu taşımacılık faaliyeti şahısların ihtiyacına göre de hizmet vermektedir.

Yasal olan ve kuryelerimiz için tehlike oluşturmayacak bütün paketleri taşıyoruz. En çok taşıdığımız malzemeleri şöyle sıralayabiliriz:

  • Hediyeler
  • Teknolojik aletler
  • Tıbbi malzemeler
  • Kozmetik ürünler

Firmamızın paketleri taşırken en çok dikkat dikkat ettiği unsur güvenlik ve hızdır. Kuryelerimiz acil teslim edilmesi gereken paketlerin adrese teslim edilmesi hususunda çok hassastır. Taşıdığı paketin gizliliğine önem verir. O yüzden de teslimatı sadece alıcının kendisine yapar. Gönderileri özenle taşıyarak paketin hasar görmesine izin vermez.

Adapazarı Kurye Hizmeti

Kurye hizmeti dikkat ve özen isteyen bir iştir. Bu sebeple çalıştığımız personelden de bu özeni ve dikkati bekliyoruz. Adapazarı kurye olarak kuryelerimizin trafik kurallarına harfiyen uymasını istiyoruz. Aşırı hız yapmasını istemiyoruz. Çalıştığı il ve ilçenin konumunu iyi bilmesini ve adrese giderken kestirmeleri kullanarak kısa sürede adrese ulaşmasını bekliyoruz. Kuryelerimiz de bu vasıflara dikkat ediyor. Gerek gördüğümüz durumlarda deneyim kazanmaları için yardımcı oluyoruz. Bir firmanın kaliteli hizmet verebilmesi için bu ve buna benzer unsurlara özen göstermesi gerektiğine inanıyoruz.

Adapazarı kurye olarak kuryelerimizin kullandığı motosikletlerin donanımına önem veriyoruz. Hızlı teslimatın en önemli adımı, iyi bir araçla yola çıkmaktır. Bunun için de motosikletin iyi bir donanıma sahip olması ve kuryelerimizin de sürüş tekniklerine hâkimiyeti şarttır. 7/24 gece gündüz hizmet verdiğimiz bu sahada elbette ki aksilikler kaçınılmazdır. Bütün personelimiz müşteri odaklıdır ve kısa sürede çözüm üretebilecek bakış açısına sahiptir. Yaşanan sorunlar teslimatı aksatmayacak şekilde çözülür ve paket yerine teslim edilir.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp