İçeriğe geç
Kurye Fiyatları

Kurye Fiyatları

Kurye fiyatları günümüz şartlarında özellikle Corona virüsünden sonra kurye sektörüne duyulan ihtiyaç ve artan talepler sonrasında çok fazla yukarı yönlü hareket etmiştir. Artan mazot fiyatları da kurye sektöründe ki fiyat artışlarında çok büyük rol oynamıştır. Ayrıca asgari ücretin artması çalışan elemanların maaşlarının da artmasına sebebiyet vermiş ve bu sebeple kurye fiyatlarını etkilemiştir. Ayrıca kullanılan motorların fiyatlarının da son zamanlar da bir hayli yükselmiş olması da kurye fiyatlarını etkileyen başka bir etkendir çünkü kurye sektörünün ana materyali motorlardır. Ama yine de kendiniz arabanızla alışveriş yapmaya gitmeniz durumunda kurye fiyatından daha çok maliyetli olacağı çok aşikardır.

Kurye fiyatları söz konusu olduğu zaman işletme olarak bizim işletmemiz sizlere en uygun kurye hizmet fiyatını sunan işletmeler arasında yer almaktadır. İşletme olarak kendi bünyemize özel fiyatların uygun olabilmesi için çok büyük araştırmalar, çalışmalar ve toplantılar yapmaktayız. Bünyemiz de çalışan muhasebe elemanlarımızın da büyük yardımı ile bu araştırma, çalışmalar ve toplantılar sonucunda piyasa şartlarına bakıldığı zaman en uygun fiyatları sunan işletmeler arasında her zaman birinci sırada yer almaktayız. Yaptığımız bu çalışma siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak ve günümüz ekonomik şartlarında biraz da olsa rahatlamanızı sağlamaktadır.

Kurye Fiyatları Ne Kadar?

Sunduğumuz kurye hizmetinin çok uygun bir fiyatı vardır. Bu uygun fiyatlar karşısında aldığınız hizmet çok önemli bir konumda yer almaktadır. Kurye hizmeti insanların zaman kaybına sebebiyet vermeden evlerinde otururken internet üzerinde verdikleri siparişlerin beden gücü kullanılmasına gerek bırakmadan adreslerine teslim edilmesini sağlamaktadır. Bu hizmet için ödedikleri fiyat aldıkları hizmet karşısında çok uygun fiyat olarak kalmıştır. Bu sebepleri göz önünde bulundurduğunuz zaman aldığınız hizmet ödediğiniz ücreti tamamen hak eden bir ücrettir.

Kurye fiyatlarının belirlenmesinde birçok etken rol almaktadır. Öncelik olarak günümüz ekonomik şartları doğrultusunda mazot fiyatları çok etkili olmaktadır. Ayrıca bünyemizde çalışan elemanlarımızın maaşları ve sigortalı yine aynı etkiyi göstermektedir. Bunların dışında kullanılan motorların satın alınma ücretleri kurye hizmeti fiyatlarını etkileyen ana etkenlerden bir tanesidir.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp