İçeriğe geç
Kapalıçarşı Kurye

Kapalıçarşı Kurye

Kapalıçarşı kurye olarak siz müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için büyük bir çaba göstermekteyiz. Gösterdiğimiz bu çaba sayesinde sunduğumuz hizmet siz müşterilerimize layık bir şekilde sunulmakta ve sizlerin memnuniyeti kazanılmaktadır. Ayrıca işletme olarak birçok özelliğe sahibiz. Sunduğumuz hizmet esnasında teknolojiden büyük ölçüde faydalanmaktayız. Kurye hizmeti için kullandığımız motorlarımız her zaman yüksek modelli olmakla beraber periyodik bakımları zamanında yapılmaktadır. Aynı zamanda bu motorları kullanan şoförlerimizin tecrübeli ve profesyonel olmaları bu özelliklerin başında yer almakta ve bu özellikler sayesinde sunduğumuz hizmetin kalitesi her geçen daha çok artmaktadır. Artan kalite sonucunda siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız.

Kurye sektöründe en önemli özelliklerden bir tanesi hız konusudur. Müşterilerimiz verdikleri siparişlerin mümkün olduğu kadar hızlı gelmelerini, verdiği yemek siparişlerinin soğumamasını istemektedirler. Biz işletme olarak sunduğumuz hizmetin hızlı olabilmesi için çok büyük bir çalışma ve çaba göstermekteyiz. Bizlere verdiğiniz siparişler en kısa süre içerisinde kurye elemanlarımız tarafından teslimat için yola çıkmaktadır. Kurye elemanlarımızın manevra kabiliyetleri sayesinde tüm trafik sıkıntısından kurtulmuş olmakla beraber sunduğumuz kurye hizmetinin hızını çok fazla artırmaktadır. Ayrıca bünyemizde çalışan elemanlarımızın sayısının çok fazla olması nedeniyle kuryeleriniz hiç beklemeden yola çıkmaktadır.

Kapalıçarşı Kurye Hizmeti

Kapalıçarşı kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmeti en güvenli şekilde yerine getirmekteyiz. Teslimat yaparken kullandığımız motorların taşıma haznelerinin iç kısımlarının yumuşak zeminler ve köpükler döşenmiş olması her türlü darbeye dayanıklı hale getirerek siparişlerinizin sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde teslim edilmesini sağlamaktadır. Bunun yanında elemanlarımızın şoförlük konusunda çok deneyimli olmaları yine siparişlerinizin başına bir şey gelmemesini sağlamaktadır.

Kapalıçarşı kurye olarak siz müşterilerimizin kurye hizmeti alırken en uygun fiyatları ödemesini sağlamak için çok büyük bir çaba sarf etmekteyiz. Bünyemizde bulunan muhasebe elemanları ile uzun süren toplantılar ve araştırmalar yapmaktayız. Bu araştırmalar ve hesaplamalar sonucunda siz müşterilerimizi en çok memnun edecek fiyatlandırmayı ortaya çıkarmaktayız. Günümüz şartlarında ekonomik sorunlar çok fazla olduğu dönemde sizleri bir nebzede olsa rahatlatabilmek en büyük amacımızdır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp