İçeriğe geç
Boyacıköy Kurye

Boyacıköy Kurye

İstanbul trafiğinde araçla bir yerden başka bir yere gitmek son derece zor hale gelmeye başlamıştır. Acil olarak teslim edilmesi gereken bir belge, gün içinde ulaştırılması gereken bir evrak için işletmelerin veya hukuk bürolarının bizzat kendisi gitmek yerine kurye hizmetimizden istifade etmeyi tercih ediyorlar. Boyacıköy Kurye olarak hem işletmelerin hem de özel gönderilerin teslimatını en güvenilir ve hızlı şekilde yapıyoruz.

Zamandan tasarruf etmek isteyen herkesin kuryeye olan ihtiyacını karşılıyor, günün her saati hizmet veriyoruz. İş yerleri, kamu kurumları, bankalar gibi pek çok sektör verdiğimiz hizmetten istifade ediyor.

Boyacıköy kurye olarak güçlü alt yapımız ve dinamik personelimiz ile özenli kuryelerimiz ile Boyacıköy sakinlerinin ihtiyacı olan kurye hizmetini karşılıyoruz. İstanbul’un her sokağını ve caddesini çok iyi bilen kuryelerimiz semtten bütün İstanbul’a hizmet taşımaktadır. Aynı şekilde de İstanbul’un her köşesinden bu semte gönderi gelmektedir.

Motosikletli taşımacılık yapmanın avantajı, sıkışık trafikte bile hızlı bir şekilde yol alabilmektir. Kestirme yolları bilen kuryelerimiz dar sokaklara da rahatlıkla girebildiği için en hızlı ve acil teslimatı rahatlıkla yapabilmektedir.

Boyacıköy Kurye Hizmeti

Boyacıköy kurye hizmetlerimiz ilk günden beri müşterilerimizin istekleri doğrultusunda taleplere bağlıdır. Sunduğumuz seçeneklerle gönderinin hızını belirleyen müşterilerimiz aldığı hizmetten son derece memnundur. Çünkü her gönderinin aciliyeti farklıdır. En yavaştan en hızlıya ihtiyaca göre tercih edilir.

Yeni teknolojiler ve donanımlar sayesinde biz de hizmet alanımızı geliştiriyor ve sahadaki tecrübemizle her geçen gün kendimizi yeniliyoruz. Hizmetimizi kalite standartlarının üstüne çıkarmak için bütün personelimizle birlikte çalışıyoruz. Hizmetimizi özveriyle hep daha ileriye taşıyoruz.

Gönderilerin farklı boyutta olması, gönderilecek semtin adresi, gönderinin hız durumu ve saati hesaplanarak kurye hizmetimizin bedeli bu gibi faktörlere bağlı olarak değişmektedir. Bütün bu hesaplamaların yanında firma olarak belirlediğimiz seçeneklere göre en uygun fiyatı vermeye gayret ediyoruz.

Kişiye özel olarak sağladığımız hizmetin ücreti de yine kişinin tercihleri doğrultusunda belirlenmektedir. Herkesin ihtiyacı farklıdır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp