İçeriğe geç
Bebek Kurye

Bebek Kurye

İstanbul trafik yoğunluğu ve nüfusu ile her zaman gündem olan bir mega kenttir. Bu sebeple hangi semti olursa olsun verilen hizmetlerde hız önem kazanmaktadır. Kurye alanında da bu böyledir. Bir semtten başka bir semte gönderilerin taşınması böylesi yoğun bir kentte ancak kurye hizmetiyle hızlı ve güvenli şekilde olmaktadır. Biz de firma olarak kurye hizmetlerimizi verirken hıza ve güvenliğe önem veriyoruz. Bebek’te hizmet veren ekip arkadaşlarımız Bebek Kurye olarak çalışmaktadır. Bebek’ten Beşiktaş’a hatta İstanbul’un bütün semtlerine hizmet götüren profesyonel ekibimiz 7/24 çalışmaktadır.

Bebek kurye olarak müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. Verdiğimiz hizmette istekler ve talepler bizim için önemlidir. Buna göre hizmetimizi her gün geliştiriyor, kendimizi yeniliyoruz. Her geçen gün hizmet ağımızı da genişleterek İstanbul’un bütün semtlerine en hızlı ve güvenilir kurye hizmetini vermeye çalışıyoruz.

Çağrı merkezimizi aradığınızda profesyonel ekibimiz kuryelerimizi yönlendiriyor. Kuryemiz verdiğiniz adrese geliyor ve paketinizi alıyor. Daha sonra istediğiniz saat aralığında alıcıya teslim ediyor. Bütün bu aşamaları takip etmek istediğinizde takip sistemimiz kullanarak paketinizin nerede olduğunu izleyebiliyorsunuz.

Bebek Kurye Hizmeti

Bebek kurye hizmeti veren firmamız, en iyi donanımla en iyi ekiple çalışarak hizmette en iyi kaliteyi yakalamak ister. Bunun için de gece gündüz çalışır. Seçtiği profesyonel ekiple gerek teknik anlamda gerekse donanım ve yazılım anlamında en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Aldığımız motosikletlerin hızı ve donanımı bizim için önemlidir. İstanbul trafiğinde hız kesmeyen, güvenilir bir yolculuğun önemli adımlarından biri iyi bir motosiklettir. Biz de bu unsurlara dikkat ederek hassas davranıyoruz. Kuryelerimizi sürüş yeteneğine sahip olanlar arasından seçerek işimizi riske atmıyoruz.

Değerli müşterilerimize hem en iyi hizmeti sunmak istiyoruz hem de fiyat konusunda makul bir hizmet sunarak yardımcı olmak istiyoruz. Fiyatı belirlerken belli kriterlere göre hesaplasak da en uygun olacak şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Alıcının ve gönderen arasındaki mesafe, gönderinin boyutu gibi unsurlar fiyatı etkilemektedir. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için merkezimizi arayabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp