İçeriğe geç
Esenşehir Kurye

Esenşehir Kurye

Esenşehir kurye çözümlerimizle Ümraniye ilçesinde yer alan mahallemiz ile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında profesyonel taşımacılık yapıyoruz. Mahallemiz her geçen gün kalabalıklaşmakta ve gelişmektedir. Bugün 80 binin üzerinde nüfusa ev sahipliği yapan mahallemizde organize sanayi bölgesi bulunmaktadır ve sadece burada 50 bin civarı kişi istihdam edilmektedir. Her ne kadar 2009 yerel seçimleri öncesi mahallemiz dört farklı mahalleye bölünmüş olsa da hala genel bir adlandırmayla anılmaktadır.

Son dönemde özellikle devasa yapı projeleriyle bölgemizin çehresi büyük değişime uğramıştır. Birbirinden özel projeler hem konut hem işyeri olarak çok daha fazla hareketliliğe neden olmaktadır. Bütün bu hareketlilik içinde en temel ihtiyaçlardan birisi kurye olmakta ve firmamız profesyonel çözümleriyle her talebi karşılamaktadır.

Esenşehir kurye uygulamalarımızın tamamında yetişmiş, deneyimli, tecrübeli, özverili, güvenilir, çözüm odaklı bir ekiple çalışıyoruz. Gerek sahada gerekse çağrı merkezimizde en iyi ekiple çalışıyoruz. Bu sayede her defasında yüksek standartlı çözümler sunuyoruz.

İlk günden bu yana hediye, fatura, paket, numune, evrak, ruhsat, laptop, bilgisayar, meyve, tekstil, gıda, kimlik, pasaport, ehliyet, diş malzemeleri, eşya, yedek parça, mektup, e-ticaret sipariş ürünleri, davetiye, dergi gibi ürünlerinizi taşıyoruz. Basın, tablet, her türlü elektronik ürün, laboratuvar test ürünleri, plaka, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, ilaç, çiçek, yemek, çikolata, telefon, mutluluk ve dahasını alıcılarına ulaştırıyoruz.

Esenşehir Kurye Hizmeti

Esenşehir kurye alanında en büyük ayrıcalıklarımızdan birisi fiyatlarımızdır. Kurye fiyatlarımızı her hizmetimizin detaylarına göre farklı belirliyoruz. Birtakım etkenlere göre fiyatlandırma yaparak diama bölgemizin en ekonomik kuryesi olmayı başarıyoruz. Paketinizin taşınacağı mesafeye, kurye türüne ve paket özelliklerine göre yaptığımız fiyatlarımız için 7/24 çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Kurye hizmetlerinin tercih nedenlerinin başında hızlı olmamız gelir. Fakat herkesin hız beklentisi farklıdır. Bu nedenle firma olarak farklı kurye çeşitleriyle karşınıza çıkıyor, paketinizin aciliyet durumuna en uygun seçimi yapabilmenizi sağlıyoruz. Standart kuryemizle 210-240 dakikada teslimat yaparken Vip kuryemizle bunu 45-60 dakikaya kadar düşürüyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp