İçeriğe geç
Özel Kurye

Özel Kurye

Özel kurye işletmesi olarak sizlere kaliteli bir hizmet verebilmek için devamlı olarak çalışma yapmakta ve sunulan hizmetin her aşaması hakkında geliştirmeler ve güncelleştirmeler yapmaktayız. Kurye sektöründe sunulan hizmetin kaliteli olabilmesi için hiçbir aşamasında aksama olmaması gerekmektedir. Çünkü her aşama birbirini tamamlayan aşamalardır. Örneğin yanlış bir güzergâh seçimi olduğu zaman siparişleriniz geç bir şekilde adreslerinize gelmekte ve bu sizleri rahatsız etmektedir. Veya adreslerinize erken gelen siparişlerinizin hasarlı bir şekilde sizlere teslim edilmiş olması sunulan hızın bir önemini bırakmayacaktır. Bu örneklerden yola çıkarak baktığımız zaman sunulan hizmetin her aşamasının sorunsuz bir şekilde yapılması gerekmekte ve sadece bu şekilde kalite sağlanabilmektedir.

Özel kurye işletmesi olarak kullandığımız motorların önemi çok büyüktür. Bu sebepten dolayı kullandığımız motorların her türlü periyodik bakımlarını zamanında yaptırmakta ve düzenli aralıklar ile bu motorların değişimleri yapılarak yüksek modelli olmaları sağlanmaktadır. Motorlarımızın sunduğumuz hizmet esnasında arıza çıkarma riskini her zaman en az seviyede tutmamız gerekmekte ve siz müşterilerimizi mağduriyete uğratmamaktayız. Ayrıca motorlarımızın güvenli bir şekilde dizayn edilmesi ve ürün taşıma haznelerinin iç kısımlarının yumuşak zemin ile kaplanması, dış zeminin ise her türlü darbeye dayanıklı halde olması çok önemlidir. Bu sayede her türlü dış etkenlerden gelebilecek darbelere karşı ürünleriniz son derece koruma altına alınmış olacaktır.

Özel Kurye Hizmeti

İşletme olarak bizlerden hizmet istediğiniz zaman işletmemize ulaşmanız çok kolay olacaktır. Bünyemizde bulunan santral elemanlarının sayısı çok fazladır. Bizleri aradığınız zaman hiç beklemeden bizlere ulaşmakta ve hizmet talebini iletmektesiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden mesaj atmak suretiyle de anlık olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Özel kurye işletmesi olarak sizlere sunulan ödeme yöntemleri arasında kapıda ödeme seçeneği de bulunmaktadır. Bu seçenek sayesinde müşterilerimiz öncelikle ürünlerini kontrol etmek suretiyle ödemelerini yapmakta ve kendilerini güvence altına almaktadırlar. Kapıda ödeme yöntemi ile ister peşin isterseniz de post cihazlarımız sayesinde kartlarınız ile ödeme yapabilmektesiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp