İçeriğe geç
Saraçhane Kurye

Saraçhane Kurye

Saraçhane kurye hizmetlerimizle Fatih ilçesi sınırlarında yer alan, İstanbul’un en eski semtlerinden birisi olan bölgemiz içindeki adresler arasında ve bütün bir İstanbul ile bölgemiz arasında taşımacılık yapıyoruz.

Özellikle son dönemde online alışverişin artması gibi etkenlerle kurye talebi sok daha artmıştır. Fakat kuryelik oldukça zordur ve kurumsal kuryelerle çalışılmadığı taktirde avantajları değil, dezavantajları ortaya çıkmaktadır. Firmamız yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle her zaman en iyi çözümlerin adresi olmakta, daima kaliteli, hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı uygulamaların adresi olmaktadır.

Kuryelerimizin tamamı alanında deneyimli, tecrübeli, özverili, güler yüzlü kişilerden oluşmakta, kuryeliği meslek olarak yapmaktadırlar. Bu sayede her defasında vadettiğimiz sonuçlara ulaşıyor, beklentilerinizin üzerinde sonuçlara imza atıyoruz.

Saraçhane kurye hem bireysel müşterilerimiz hem de kurumsal müşterilerimizce büyük ilgi görmektedir. Bizler her zaman iletişim kanallarımızı açık tutuyoruz. Dilediğiniz zaman web sitemizden, çağrı merkezimizden, whatsapp hattımızdan ve hizmet ofisimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Profesyonel kadromuzla şehrin her yerinde evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, e-ticaret sipariş ürünleri fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz.

Yine ehliyet, ruhsat, plaka, eşya, ilaç, çiçek, davetiye, kimlik, pasaport, bilet, anahtar, bilgisayar, tablet, telefon, dergi, basın, matbuat gibi toplu dağıtım, laptop gibi ürünleri alıcılarına başarıyla ulaştırıyoruz.

Saraçhane Kurye Hizmeti

Amacımız ilk günden bu yana bütün beklentileri karşılamaktır. Bunun için değişen ve gelişen şartlara uygun çözümler geliştiriyoruz. Farklı kurye modelleriyle öne çıkarak ihtiyaçlarınıza en uygun seçimi yapabilmenizi sağlıyoruz.

Normal kurye ile 40 dakikada paketinizi alıyor, 210-240 dakika arasında alıcısına teslim ediyoruz. Ekspres kurye ile 30 dakikada paketinizi alıyor ve 90-120 dakika içinde alıcısına ulaştırıyoruz. Vip kurye ile çok daha seri hareket ediyor, 45-60 dakikada teslimat yapıyoruz.

Semtimizde her zaman en güvenli kurye firmasıyla çalışma ayrıcalığı tanıyor, özverili kadromuzla paketlerinize en az sizler kadar dikkat ediyoruz. Özel saklama alanlarımızda taşıyor, hiçbir olumsuzluk olmadan teslim ediyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp