İçeriğe geç
Çapa Kurye

Çapa Kurye

Çapa semtinde sosyal yaşam ve iş hayatı hiçbir zaman kesintiye uğramamakta, 7 gün 24 saat boyunca hareketlilik yaşanmaya devam etmektedir. Bununla ilişkili olarak da her an bir yerden başka bir yere gönderilmesi gereken gönderiler ortaya çıkmakta, kurumsal ya da bireysel gönderilerin taşınma zorunluluğu oluşmaktadır. Çapa kurye hizmeti çözümlerimiz tam da bu noktada devreye girmekte ve hayatınızı daha kolay hale getirmektedir.

Çapa kurye uygulamalarımızda hepsi kuryelik konusunda uzman, gerekli deneyime sahip, kendini geliştirmeye devam eden ve işini seven çalışanlarımız hizmet vermektedir. Her an saha bulunan çalışanlarımız isteklerinize en kısa sürede yanıt verdiği gibi müşteri hizmetlerimiz de kesintisiz iletişim hizmeti sunmaktadır.

Çapa kurye uygulamalarımız ile bir noktadan başka bir noktaya kısa süre içerisinde ulaşması gereken her türlü gönderinizi taşıyabiliyoruz. Yasal olarak engel bulunmayan gönderileriniz hariç bütün dosyalarınızın, kolilerinizin, evraklarınızın ve hediyelerinizin taşıma hizmetini sunuyoruz. Firma ya da şahıs hizmetleriniz için gönül rahatlığı ile tarafımıza ulaşabilir, müşteri hizmetlerimizden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Çapa Kurye Hizmeti

Çapa kurye hizmetlerimizin ayrıntıları tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenmektedir. Mesela havaalanına sizin adınıza gelen bir gönderiyi alıp adresinize ulaştırabiliriz. Ya da ofisinizden, evinizden alınıp hastaneye ulaştırılması gereken raporunuzu, belgenizi ya da kimliğinizi taşıyabiliriz. Herhangi bir teklif dosyanızı adınıza teslim edebilir, farklı noktalarda farklı kişiler tarafından imzalanması gereken dosyalarınızı imzalatarak istediğiniz adrese kısa süre içerisinde teslim edebiliriz.

Çapa kurye hizmetlerimiz ile pek çok avantajdan yararlanabilirsiniz. Bu sebeple bireysel ve kurumsal her türlü gönderi taşımalarınız için bizi tercih edebilirsiniz. Özellikle yoğun trafik koşullarında Çapa ile diğer konumlar arasında ulaşım sağlaman zaman alıcı ve yorucu bir hal alabilmektedir. Oysa motor kuryelerimiz hava şartlarından ve trafikten bağımsız bir şekilde hareket eder, uzun trafik kuyruklarında bekleme yapmadan en kısa süre içerisinde ulaşım sağlarlar. Çapa kurye hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve avantajlı fırsatlarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp