İçeriğe geç
Zekeriyaköy Kurye

Zekeriyaköy Kurye

Zekeriyaköy kurye ile Sarıyer genelinde veya İstanbul’un diğer bütün mahallelerinde taşınması gereken her türlü paketinizi taşıttırabilirsiniz. Firmamız kurye alanında deneyimli, profesyonel ekibiyle birlikte bütün ihtiyaçlarınızı karşılamakta, en uzak noktalara dakikalar içinde teslimat yaparak kursuz deneyimler yaşatmaktadır.

Zekeriyaköy kurye hizmetlerimiz hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizce yoğun ilgi görmektedir. Özellikle online alışverişin artması talebi çok daha arttırmaktadır. Bu alanda yasal her türlü paketi taşısak da özellikle fatura, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, pasaport, dergi, basın, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri numune, kimlik en çok talep görenlerdir.

Ayrıca ehliyet, ilaç, evrak, paket, yemek, çiçek, davetiye, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, laptop gibi ürünler de kuryelerimizce fazlaca taşınmaktadır.

Zekeriyaköy kurye alanında her zaman en hızlı çözümleri sunuyor, zamanı en etkin biçimde kullanarak zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Bunun için farklı motorlu kurye modellerini tercihinize açıyoruz.

Normal motorlu kuryemizle İstanbul’un en uzak yerleri arasında 210-240 dakikada teslimat yapabiliyoruz. Daha acil ihtiyaçlarınız için ekspres motorlu kuryeyle teslimat sürelerimizi 90-120 dakikaya kadar çekiyoruz. Vip motorlu kuryeyle ise bunu 45-60 dakika gibi olağanüstü aralıklarda tamamlıyor, günün her saatinde en acil ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Zekeriyaköy Kurye Hizmeti

Bölgemizde firmamızı yıllardır kaliteli, hızlı, güvenli taşımalarımız olduğu kadar uygun fiyatlarımız da öne çıkarmakladır. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir fiyat politikası izliyoruz ve müşterilerimizin bütçelerine hitap eden seçenekler sunuyoruz. Bu nedenle bölgemizde en uygun fiyatlı kurye desteği almak isterseniz yanı başınızdayız.

Motorlu kurye fiyatlarımızı tercih edeceğiniz motorlu kurye türüne paketlerinizin taşınacağı mesafeye ve paketinizin özelliklerine göre belirliyoruz. Net fiyat bilgisi almak, randevu oluşturmak ya da merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını almak için 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimizi arayabilir, WhatsApp hattımızdan yazabilir, web sitemizi kullanabilir ya da hizmet merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Her zaman en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp