İçeriğe geç
İstanbul Uçak Kargo

İstanbul Uçak Kargo

Uçak günümüzün en hızlı aracıdır ve tüm dünya ile birlikte ülkemizde de yoğun şekilde kullanılmaktadır. Son dönemde ülkemizin birçok ilinde havalimanlarının yapılması sayesinde uçak tercihi çok daha artmıştır ve uçaklar sadece yolcu taşımamakta, aynı zamanda kargoları da taşımaktadır.

Turkish Cargo ile yapılan eşya taşımacılığı sayesinde ülkemizin dört bir tarafına gönderilecek paketler aynı gün içinde alıcısına ulaştırılmaktadır. Firmamız da İstanbul uçak kargo uygulamalarıyla hem İstanbul Havalimanı hem de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ile adresleriniz arasında güvenle kargolarınızı taşımaktadır.

İstanbul uçak kargo uygulamalarımızla ihtiyaca göre çözüm üretebiliriz. İstanbul’un her neresinde olursanız olun adresinize gelip paketi alıp kargo uçağına yetiştirebiliriz. Ya da tarifeli kargo uçağıyla gelecek olan paketinizi havalimanından alıp belirteceğiniz adrese getirebiliriz.

Profesyonel ekibimizle laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, hediye, numune, kimlik, pasaport, fatura, diş malzemeleri, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresten taşıyoruz. Ayrıca dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, laptop gibi yüzlerce ürününüzü de belirteceğiniz yere ulaştırıyoruz.

İstanbul Uçak Kargo Hizmeti

İstanbul uçak kargo sayesinde günümüzde 50’den fazla şehre kargo gönderimi yapabilirsiniz. Özellikle de acil ulaştırılması gereken, hassasiyeti yüksek ürünlerinizi kuryelerimizle taşıtarak dilediğiniz yere gönderebilir ya da dilediğiniz yerden alabilirsiniz. Güvenle bütün paketlerinizi taşır, hiçbir yıpranma, kaybolma, karışma gibi olumsuzluklara mahal vermiyoruz.

Firma olarak siz değerli müşterilerimize sağladığımız en büyük avantajlardan birisi fiyatlarımızdır. Uçak kargo fiyatlarımız alınan hizmete göre değişmektedir ve bu noktada en temel etken mesafedir. Paketinizin alınacağı adres ile teslim edileceği havalimanı arasındaki mesafe arttıkça haliyle fiyat da artacaktır.

Ayrıca kargolama işleminin hangi saatte yapıldığı da önemlidir. Akşam ve geceleri ek önlemler, ek mesai gibi gerekler devreye girdiğinden fiyatlar da artabilmektedir. Bir diğer etken ise gönderinizin ağırlığı boyutu ve özellikleri olup her zaman en iyi fiyatlar sizleri beklemektedir. 7/24 çağrı merkezimizi arayabilir, net fiyat alabilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp