İçeriğe geç
Seyrantepe Kurye

Seyrantepe Kurye

Kaliteden asla taviz vermeden sunduğu hizmetler ile başarılı kurye firmaları arasında yer alan Moto kurye Hizmeti firmamız her zaman yanınızdadır. İstanbul gibi büyük bir ilde bile en kısa süre içerisinde teslimat sağlayan firmamız Seyrantepe kurye hizmetleri ile sizlerle. Seyrantepe’den İstanbul’un her noktasına gönderinizi taşıyarak istediğiniz yere gönderim yapmanızı sağlıyoruz. Özellikle iş yerlerine düzenli bir şekilde hizmet sunarak müşterilerine acil ürün gönderme, evrak taşıma ve belge imzalatma gibi daha pek çok önemli işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Kuryelik günümüzün kurtarıcı taşıma şekli haline gelmiştir. Motorla taşıma sağlandığı için araçların giremeyeceği yerlere kolay bir şekilde girip trafik sorunu ile uğraşmadan teslimat yapmaktadır. Seyrantepe kurye hizmetimizle A2 seviye ehliyete sahip, deneyimli ve yol hakimiyeti iyi olan sürücü ekibimiz ile istediğiniz yere teslimat yapıyoruz. Evinizden, iş yerinizden, parktan, hastaneden, kütüphaneden dilediğiniz yerden tek bir telefonla gönderinizi teslim alarak istediğiniz adrese teslim ediyoruz.

Seyrantepe Kurye Hizmeti

Seyrantepe kurye hizmetlerimiz ile çikolata, pasta, evrak, belge, fatura, kıyafet, yiyecek, içecek, cüzdan, para, ilaç, kozmetik ürünleri, kişisel bakım ürünleri, ev ve yaşam ürünleri gibi gönderilerinizi taşıyoruz. Yanabilen ya da patlayabilen gönderiler ve taşınması yasalara uymayan gönderileriniz için taşıma hizmeti vermiyoruz. Aynı zamanda taşınacak olan ürün ile ilgili yanlış bilgi verilen gönderilerin taşınması sırasında gönderiniz polis tarafından tespit edilirse bütün sorumluluk müşterilerimizindir.

Moto kurye Hizmeti firması olarak sizlere daha güvenilir bir şekilde hizmet verebilmek için motorlarımızın düzenli bir şekilde bakımlarını yaptırıyoruz. Herhangi bir sıkıntı ortaya çıkmaması için gerekli olan tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Ürününüzü en kırılmayacak şekilde paketleyip motorumuza yerleştirerek dikkatli bir şekilde taşıyoruz. Teslimat işlemlerimiz sırasında bir problem ile karşılaşırsanız problemi en kısa süre içerisinde çözüyoruz. Ürününüz bozulur ya da kırılırsa tüm zararınızı karşılıyoruz. Sunmuş olduğumuz Seyrantepe motorlu kurye hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ya da hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp