İçeriğe geç
Galata Kurye

Galata Kurye

Galata Kurye olarak verdiğimiz kurye hizmeti son derece önemlidir. Çünkü Semtin dar sokakları ve yoğun trafiği ulaşım zorluğunu beraberinde getirir. Bu zorluğun üstesinden gelebilmek ve belgelerin, paketlerin en hızlı ve güvenilir şekilde teslim edilebilmesi için kurye hizmeti kullanılmaktadır. Zaten kurye hizmetine olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Firmamız da bölgede hizmet vererek bu sorunla ilgili çözümün bir parçası olmaktadır.

Bir paketin hızlı bir şekilde bir noktadan başka bir hedef noktaya ulaşması, sıkışık trafikte ve dar sokakları olan eski yerleşim yerlerinde oldukça zordur. Bizim gibi kurye hizmeti veren firmalar sayesinde bu mümkün olabilmektedir.

Galata kurye olarak verdiğimiz hizmetin önemli bir yeri vardır. Teslimatın zamanında, hızlı ve güvenilir şekilde yapılması için 7/24 hizmet vermektedir. Bankalar, ticarî işletmeler yoğun bir şekilde kurye hizmetimizi kullanmaktadır. Firmamız için güvenlik önemlidir. Adresten teslim aldığımız gönderileri sadece alıcısına teslim ediyoruz. Kuryelerimiz gönderilerin güvenliğinden sorumludur. Bu sebeple herhangi bir hasara uğraması veya başka biri tarafından görülmesi mümkün değildir.

Galata Kurye Hizmeti

Galata kurye olarak hem donanıma dikkat ediyor hem de kuryelerimizin yol bilgisine hâkim olmasına özen gösteriyoruz. Kuryelerimiz adrese gelip gönderiyi aldığı zaman teslim edilecek adrese en hızlı şekilde nasıl varacağını hesaplıyor, en hızlı rota bilgisiyle yol alıyor.

Galata’da trafik her zaman sıkışık olduğu için kullandığımız motosikletlerin güvenlik ve hız özelliklerinin iyi olması gerekir. Biz de bu özelliklere bakıyor, motosikletlerimizi ona göre seçiyoruz. Düzenli olarak servis hizmeti alıyoruz.

En hızlı ve güvenilir şekilde hizmet veren firmamız müşteri odaklıdır. Müşterilerimizin memnuniyeti hizmet anlayışımızın ilk sırasında yer alır. Bu sebeple müşterilerimiz, aldığı hizmet kadarını öder. Bunun için de baktığımız bazı kriterler vardır. En önemlisi, teslimat mesafesidir. Müşterimizin adresi ile teslim edeceğimiz adres arasındaki mesafenin uzaklığı hizmetimizin bedelini belirleyen en önemli unsurdur. İkinci sırada da seçmiş olduğunuz hız gelir. Mesela acil kurye hizmetimiz, gece boyu verdiğimiz ve en hızlı kurye hizmetimizdir. Bu unsurları dikkate alarak en uygun ücreti vermeye gayret ediyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp