İçeriğe geç
Moda Kurye

Moda Kurye

Moda Kurye hizmetimiz hafta içi, hafta sonu ve gece olmak üzere 7 gün 24 saattir. Personelimiz özverili şekilde çalışır. Güzide semtimiz günün her saati hareketlidir. Semt sakinlerinin gönderi talebi olduğu gibi özel işletmeler de banka ve hukuk büroları da özellikle davetiye, evrak ve belge teslimi talebinde bulunur. Bu sebeple farklı sebeplerle farklı çeşitlilikte ürünü en kısa ve en güvenli şekilde taşıyoruz.

Günümüzde her alanda kurye ihtiyacının arttığını düşünürsek kaliteli hizmet vermenin gerekliliği de anlaşılır. Bu sebeple firmamız müşterilerinin ihtiyacını sahada gözlemler ve bu gözleme göre de en iyi hizmeti vermeye gayret eder.

Moda kurye üzerinde taşınabilen her gönderiyi alıyor ve şehir içinde en hızlı şekilde taşıyoruz. Bu iş kolunda sadece hızlı teslimat yetmez, aynı zamanda müşteri gizliliği önemlidir ve gönderinin başka kişilerle paylaşılmaması gerekir. Bu sebeple kuryelerimiz aldıkları teslimatı en özenli şekilde verilen adrese götürür ve teslim alacak kişiye bırakır.

Trafikte gönderinin hasar görmesine, zedelenmesine izin vermez. Kaldı ki bazen değerli eşyalar, çiçek ve pasta gibi daha narin taşınması gereken gönderiler olmaktadır. Bu konuda hassasiyetini her gönderi için koruyan kuryelerimiz, paketin sorumluluğunu alır ve teslimatı en kaliteli şekilde adresine teslim eder.

Moda Kurye Hizmeti

Moda kurye olarak şehir içi trafikte kullanabileceğimiz en uygun motosikletleri alarak en hızlı taşımacılığı gerçekleştiriyoruz. Kuryelerimiz ara sokaklarda bazen çukurlu yollarla karşılaşır, bazen de bozuk yollara denk gelir. O sebeple motosikletlerimizin emici süspansiyonu önemlidir. Frenler, farlar elbette ki en önemli donanım unsurlarıdır. Teknik elemanlarımız İstanbul trafiğinde kullanılabilecek en iyi donanıma sahip araçları temin eder. Hızı yavaşlatmayacak hem kuryelerimizin sürüş teknikleridir hem de motosikletlerimizin manevra kabiliyetidir.

Teslimat mesafesi, bir kurye fiyatını belirleyen unsurların başında gelir. Gönderen ve alıcı arasındaki mesafe ne kadar çoksa km artar ve bu durum fiyatı etkiler. Daha sonra gönderinin saati, hızı ve boyutu gelir. Bütün bu hesaplamaları yaparak en uygun fiyatlandırmayı belirlemeye gayret ediyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp