İçeriğe geç
Hisarüstü Kurye

Hisarüstü Kurye

Taşımacılık faaliyetleri tarihin en eski dönemlerinden bu yana insan yaşamının bir parçasıdır. Fakat son dönemde çok daha fazla öne çıkmış, daha çok ihtiyaç duyulur olmuştur. Çağın olanakları ve ihtiyaçlarına göre farklı taşımacılık türlerine gereksinim olmuş ve özellikle büyükşehirlerde modern yöntemler ortaya çıkmıştır. Kurye de bunlardan birisidir.

Firma olarak yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle Hisarüstü kurye alanında aktif rol alıyor, ilk günden bu yana benzersiz çözümlere imza atıyoruz. Her biri bölgemiz lokasyonuna hakim, alanında deneyimli, tecrübeli, bilgi birikimi yüksek ve özveri sahibi bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman kadromuzla birlikte gerek Hisarüstüiçindeki herhangi adresler arasında gerekse bütün bir İstanbul genelinde paketlerinizi belirteceğiniz yere teslim ediyoruz. Hatta sınırlarımızı daha da genişletmiş bulunarak çevre il ve ilçelere da başarıyla taşıma yapıyoruz.

Hisarüstü Kurye Hizmeti

Hisarüstü kurye hizmetlerimizle her zaman çağdaş çözümler geliştiriyoruz. Yeni nesil araçlarımız ve altyapımızla ihtiyaca göre esneklik gösterebiliyor, dilerseniz birden çok adrese dağıtılmasını istediğiniz ürünlerinizi dağıtıyor, başka bir yerden adınıza alınıp size getirilmesi gerekenleri getiriyoruz.

Güvenli şekilde evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, anahtar, laptop ve daha onlarca farklı ürününüze taşıma hizmeti sağlıyoruz.

Hisarüstü kurye faaliyetlerinde her zaman en hızlı teslimatın adresiyiz. Bunun için farklı kurye seçenekleri geliştirdik ve ihtiyaca en uygun hızdaki kuryemizle taşıma yapabilmenizi sağlıyoruz. Normal kuryeyle üç saat içinde teslimat vadetsek de acil kuryeyle bunu 45 dakikaya kadar indirebiliyoruz.

Bölgemizde firma olarak aynı zamanda güvenin adresiyiz. Biliyoruz ki hiç kimse hiçbir şeyini güvenmediği kişilere emanet etmez. Bizler kurumsallığın ciddiyeti ile paketlerinize en az sizler kadar hassasiyet gösteriyor, hiçbir sorun olmadan alıcılarına ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp