İçeriğe geç
Kandilli Kurye

Kandilli Kurye

Kandilli kurye hizmetlerimizle Üsküdar’ın en kuzeyinde yer alan semtimiz içinde ve semtimizle bütün bir İstanbul genelinde paket taşımacılığı yapıyoruz. Sadece büyükşehir ile de sınırlı kalmayarak çevre illere de hizmet veriyoruz.

Her biri kurye alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili, güler yüzlü ve çözüm odaklı ekibimizle her defasında beklentilerin üzerine çıkıyoruz. Sizler masanızdan kalkmadan bir yere göndereceğiniz paketlerinizi masanızdan alıyor, alıcısına teslim ediyoruz. Ya da başka bir adresten size gelmesi gereken paketleri güvenle alıyor, taşıyor ve dakikalar içinde tarafınıza teslim ediyoruz.

Kandilli kurye ihtiyaçlarında her zaman en kaliteli, hızlı, ekonomik ve güvenilir çözümlerin değişmez adresi konumundayız. Personel kalitemizi araç ve ekipman kalitesiyle taçlandırıyor, tamamı modelli, bakımlı, donanımlı araçlarımızla taşımacılık yapıyoruz. Çağrı merkezimiz dahil en gelişmiş teknolojileri kullanarak yeni adres bulmada, güzergah tespit etmede hiçbir zorluk yaşamıyoruz.

İstenen bütün adresler arasında en acil taşınması gereken paketler için hem bireysel hem kurumsal müşterilerimize hizmet veriyoruz. Fatura, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, diş malzemeleri, paket, yemek, çikolata, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Yıllardır ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, laboratuvar test ürünleri, evrak, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop ve çok daha fazlasını güvenli şekilde alıcısına ulaştırıyoruz.

Kandilli Kurye Hizmeti

Kandilli kurye alanında her zaman hızlı hareket ederek dakikalar içinde en uzak noktalara dahi teslimat yapabiliyoruz. Farklı motorlu kurye seçenekleriyle paketlerinizin aciliyetine en uygun tercihi yapabilmenizi sağlıyoruz. Normal kuryemizle semtimiz ile en uzak bölge arasında en geç üç saat içinde teslimat yapıyoruz. Daha acil paketleriniz içinse ekspres kurye ile öne çıkıyor, teslimat süremizi 90 dakikaya kadar çekebiliyoruz.

Kandilli genelinde kimi ihtiyaçlar çok daha acil olabilmektedir. Bunlar için de Vip kurye modelimizle hizmet veriyor ve paketlerinizi 45-60 dakikada alıcısına ulaştırıyoruz. 7/24 en uygun fiyatlarla taşıma yapıyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp