İçeriğe geç
Küçükyalı Kurye

Küçükyalı Kurye

Küçükyalı kurye işletmesi kurye sektöründe sunulan hizmet esnasında en önemli özellik sunulan hizmetin hızlı olmasıdır. Kurye sektöründen hizmet alan insanlar çoğu zaman kuryelerinin hızlı gelmesini isterler. Yemek siparişleri, market siparişleri, evrakların götürülmesi, eşya siparişleri olsun tüm bu siparişlerin hızlı bir şekilde adreslerine gelmesini talep etmekte ve kurye sektöründe hız özelliğine çok büyük önem vermektedirler. Bizde işletme olarak müşterilerimizin bu hassasiyetini bildiğimiz için hız konusuna ekstra önem vermekteyiz. Kurye elemanlarımızın motor kullanımı konusundaki tecrübeleri, kullanılan motorların bakımlarının yapılıyor olması, kurye hizmetinde teknolojiden faydalanma, kurye elemanlarımızın çevresel konuda bilgileri hız konusunda çok önemli roller oynamaktadır.

Küçükyalı kurye işletmesi olarak sunduğumuz her hizmeti hızlı bir şekilde sunmaktayız. Bu hızlı hizmetin yanında ayrıca acil kurye hizmeti de vermekteyiz. Kurumlar arası bir evrakın yetişmesi gerektiği zaman, uçağa bineceğinizde evlerinizde unuttuğunuz bir eşya olduğu zaman gibi örnek durumlarda sizlere acil, ivedi hizmet vermekteyiz. Bu acil hizmet için özel olarak bünyemizde çalışan elemanlarımız ile devamlı olarak sahada görev alan elemanlarımız arasında koordineli bir çalışma sergilenmekte ve bu sayede en acil durumlarda bile sizlere hizmet verilebilme imkânı doğmaktadır.

Küçükyalı Kurye Hizmeti

İşletme olarak verdiğiniz yemek siparişlerinizi en hızlı şekilde adreslerinize teslim etmekteyiz. Yemek siparişlerinin kesinlikle çok hızlı olması ve yemeklerinizin soğumaması gerekmektedir. Ayrıca kullanılan motorlarımızın ürün taşıma haznelerinin dışarıdan hava almaması ve bu hava sebebiyle yemeklerinizin soğumaması gerekmektedir. Bu sebepten dolayı yemek siparişlerinize özel motorlar kullanılmakta ve bu motorların yemek taşıma hazneleri devam olarak kontrol edilmekte ve bakımları yapılmaktadır. Bu özelliklerimiz sayesinde yemek siparişleri konusunda en hızlı ve güvenilir hizmet veren işletmeler arasında her zaman birinci sırada yer almaktayız.

Küçükyalı kurye işletmesi olarak market siparişlerinizde de sizlere hizmet vermekteyiz. Geniş kapasiteli motorlarımız ile istediğiniz her ürünü sipariş verebilirsiniz. Ayrıca kurye elemanlarımızın ürün bilgileri sayesinde motorlarımıza dikkatli ve özenli şekilde yerleştirilen market ürünleriniz en ufak bir zarar ve hasar görmeden adreslerinize teslim edilmektedir.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp