İçeriğe geç
Yeniköy Kurye

Yeniköy Kurye

Yeniköy kurye Sarıyer ilçemizin köklü mahallelerinden birisi olan bölgemizde bir yerden başka bir yere paket taşıttırmak isteyenlerin en temel ihtiyaçlarından birisidir. Boğaza sıfır konumda yer almasıyla mahallemiz geçmişten günümüze şehrin en gözde yerlerinden birisi olmuştur. Yıllar içinde sürekli değişim ve gelişimine devam etmiş, bugün binlerce nüfusa, yüzlerce işyerine ev sahipliği yapar olmuştur.

Günün her saatinde hareketli bir yaşama sahne olan mahallemizde her gün büyükşehrin farklı mahallelerindeki adreslere taşınması gereken ya da başka yerden getirilmesi gereken paketler olmaktadır. Bunun için en hızlı, en kaliteli, en güveni ve ekonomik çözümse moto kurye bulunmaktadır. Firmamız yıllardır bu alanda bütün talepleri başarıyla karşılamaktadır.

Yeniköy kurye faaliyetlerimizle son derece esnek çözümler sunuyoruz. Paketlerinizi dilediğiniz saatte alıcısından alıyor, istediğiniz saatte teslim edebiliyoruz. Bu sayede müsait olduğunuz zamana göre ayarlama yapabilmenizi sağlıyoruz.

Büyükşehrin bütün otogar, liman, havalimanı, sanayi sitesi, iş merkezi, kamu kurumu, ofisleri, gümrük merkezleri ve çok daha fazlasına taşımacılık yapabiliyoruz. Hızlı, kaliteli ve güvenilir çözümler sunuyoruz.

Güvenle evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, bilgisayar, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, pasaport, gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Yine ehliyet, davetiye, dergi, ilaç, çiçek, basın, e-ticaret sipariş ürünleri eşya, bilet, anahtar, matbuat gibi toplu dağıtım ürünleri ve çok daha fazlasını taşıyabiliyoruz.

Yeniköy Kurye Hizmeti

Yeniköy kurye alanında her zaman en hızlı çözümler sunuyoruz. Her bir kurye modelimizin mahallemizde vadettiği teslimat süreleri farklı olmakla birlikte bütün modellerimizde 45-240 dakika arasında paketleriniz alıcılarına ulaştırılmaktadır.

Yeniköy genelinde firma olarak pek çok avantaj yanında uygun fiyatlarımızla da öne çıkıyoruz. Motorlu kurye fiyatlarımızı her talepte çeşitli detaylara göre özel olarak belirliyoruz. Buna göre motorlu kurye fiyatlarında en temel etken mesafedir. Mahallemiz ile İstanbul’un diğer mahalleleri arasında uzaklık değiştiği net mesafeye göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

Ayrıca paketinizin özellikleri ve paketinizin aciliyetine göre de fiyatlar farklılaşmaktadır. Net fiyat bilgisi ve randevularınız için firmamız 7/24 hizmet vermektedir.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp