İçeriğe geç
Başıbüyük Kurye

Başıbüyük Kurye

İstanbul içi kurye hizmetleri veren firmamız ile gönderilerinizi istediğiniz adreslere taşınmasında yardımcı oluyoruz. Tecrübeli çalışanlarımız ile planlı hizmetler yürütüyoruz. Gerekli süreler içerisinde gönderilerinizi adreslere teslim etmiş oluyoruz. Her bir gönderi için uygun araç filosuna ve altyapıya sahibiz. Tüm büyük ya da küçük paketlerinizi en uygun araçlarımız ile istenilen konumlara taşıyoruz. Ayrıca araçlarımız gönderileriniz için gerekli güvenlikli olanaklara da sahiptir. Paketlerinizin hasar görmemesi için doğru önlemleri alıyoruz. Başıbüyük kurye hizmetlerimizden sizlerde faydalanmak istediğinizde bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Tüm küçük boyutlu paketlerinizi moto kurye hizmetlerimiz ile istediğiniz adreslere teslim ediyoruz. Kısa süre içerisinde ve hatta gün içerisinde teslimatları yapıyoruz. Kuryelerimiz olması gereken hızları aşmayarak kalabalık trafiği kolayca geçiyor ve bu ise moto kuryeleri özellikli kılıyor. Diğer kurye hizmetlerine göre kısa sürede paketlerinizin teslimatları gerçekleştiriliyor. Bizler firma olarak Başıbüyük kurye hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz. Günün her saati ve haftanın her günü bizler ile iletişime geçerek moto kurye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Başıbüyük Kurye Hizmeti

Oldukça fazla tercih edilen kurye hizmetlerinden birisidir motorlu kuryeler. Evrak, dosya, belge, giyim, ilaç, gıda, hediye, çiçek gibi motosikletlerin taşıyabileceği boyuttaki her türlü paketlerinizi kuryelerimiz aracılığı ile kapılarınıza kadar taşıyoruz. Gerekli tüm bilgileri sizlerden alarak bu hizmetlerimizi yapıyoruz. Hiçbir şekilde kişisel bilgilerinizi suistimal edecek olumsuzluklar yaşatmıyoruz. Başıbüyük kurye olarak güven duyacağınız kaliteli hizmetleri yapıyoruz. Bizlere istediğiniz zaman ulaşabilir ve bu kaliteli hizmetlerimizden sizlerde faydalanabilirsiniz.

Bulunduğumuz sektör içerisinde güvenilir kurye hizmetlerimizi müşterilerimize sunuyoruz. Başarılı çalışmalar yapıyor ve %100 müşteri memnuniyeti yakalayarak daha da fazla insana ulaşma hedefimiz var. Hem kaliteli hem de ekonomik kurye hizmetlerimizi titizlikle sürdürüyoruz. Alanında tecrübeli kadromuz ile gerçekleştirdiğimiz bu hizmetlerimizi en uygun fiyatlar üzerinden sizlere sunuyoruz. Her kurye hizmetlerimiz için farklı fiyatlar üzerinden hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bütçelerinize uygun bu hizmetlerimizi hem kalite hem de güven içerisinde yapıyoruz. İstediğiniz zaman bizler ile iletişime geçerek bu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp