İçeriğe geç
Mimaroba Kurye

Mimaroba Kurye

Zamanın değerli olduğu günümüzde, trafikte vakit kaybetmemek ve hızlı kişisel bir hizmet almak isteyenler kurye sistemini tercih ediyor. Firmamız Mimaroba’da hizmet vererek Mimaroba Kurye olarak 7/24 çalışmaktadır. Personelimiz çalıştığı alandaki tecrübesini sahaya aktararak müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde değerlendirir ve ihtiyaçlara cevap oluşturacak hizmetler sunar.

Mimaroba’dan Büyükçekmece’ye ve İstanbul’un bütün semtlerine hizmet götüren kuryelerimiz, işini en iyi şekilde gerçekleştirir. Güven ve süratle hareket eden kuryelerimiz en acil teslim ihtiyacında hızlı bir şekilde hareket eder. Teslimatı en özenli biçimde adrese ulaştırır.

Mimaroba kurye hizmeti veren firmamızı aradığınızda karşınıza çıkan personelimiz bilgilerinizi alır. Daha sonra kuryelerimiz yola çıkar ve paketinizi gelir, alır. Alıcının adresine en güvenilir ve hızlı rota ile ulaşır. Alıcıya ulaşınca da size teslim edildiğine dair mesaj atılır.

Kuryelerimiz aldıkları paketin güvenliğini temin eder. Bunun için hem dikkatli olmaları önemlidir hem de motosikletin dayanıklı ve güvenli yapısı paketin hasara uğramasına ve karışmasına engel olmalıdır. Bu sebeple motosikletin donanımı ve hızı iyi bir kurye hizmeti için gereklidir.

Mimaroba Kurye Hizmeti

Mimaroba kurye hizmetimizi semt sakinlerimiz kullandığı gibi bankalar, hukuk büroları, hastaneler ve farklı iş kollarından numune göndermek isteyen pek çok firma ve çalışan kullanmaktadır. Bu sebeple ihtiyaca göre pek çok farklı paket taşımaktayız:

  • Hediye paketleri
  • Tıbbî malzemeler
  • Evraklar
  • Belgeler
  • Sözleşmeler
  • Davetiyeler
  • Çiçekler
  • Pastalar.

Paketler ister bireysel olsun ister herhangi bir sektöre ait işletmeye ait olsun aynı özen ve süratle alıcıya ulaştırılır. Hizmetlerimizi farklı hız seçenekleri ile müşterilerimizin ihtiyacına göre düzenliyoruz. En acil durumda gece veya gündüz fark etmeksizin en hızlı şekilde hizmet veriyoruz.

Hizmetlerimizi en uygun şekilde vermeye gayret ediyoruz. Müşterilerimizin hizmetten duydukları memnuniyet bizim için önemlidir. Kuryelerimizin hızı, iki adres arasındaki mesafe ve paketin boyutu verdiğimiz taşımacılık hizmetinin bedelinin hesaplanmasında önemli kriterlerdir. Bunlara göre hesaplanan fiyat, müşterimizin seçtiği hız ile göndermek istediği adresin bedelini karşılamış olur. Buna bağlı kalarak en ekonomik karşılığı talep etmekteyiz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp