İçeriğe geç
Gülbağ Kurye

Gülbağ Kurye

Gülbağ kurye ihtiyacı her geçen gün artmaktadır. Bölgemizdeki hareketliliğin artması, yaşam standartlarının çoğalması, online alışverişin yaygınlaşması gibi birçok etken daha hızlı taşımacılıklara gereksinim doğurmaktadır. Kurye uygulamaları da günümüz koşullarında en hızlı taşımacılık yöntemi olarak öne çıkmaktadır.

Firmamız bölgemizde ilk günden itibaren başarılı çözümlere imza atmaktadır. Gerek semtimiz içindeki bir yerden başka bir yere gitmesi gereken paketleriniz gerekse semtimizle bütün bir İstanbul içinde taşınması gereken paketleriniz için çözüm üretiyoruz. Ayrıca çevre illere ve ilçelere gitmesi, gelmesi gereken paketlerinizi de taşıyor, daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla fark yaratıyoruz.

Semtimizde Gülbağ kurye faaliyetlerimiz her zaman alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili ve müşteri odaklı bir ekipçe yürütülmektedir. Personellerimiz hem sahada hem de çağrı merkezimizde en iyi araçlarla, ekipmanlarla ve gereçlerle çalışmaktadırlar. Tarafımıza ulaştığınız anda lojistik sürecinin en kolay ve en hızlı biçimde sonlanması için çalışmaktadır.

Profesyonel ekibimiz yıllardır evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşımaktadır. Ayrıca ehliyet, ilaç, basın, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, çiçek, davetiye, dergi, bilet, anahtar, laptop gibi her türlü ürününüz de alıcılarına ulaştırılmaktadır.

Gülbağ Kurye Hizmeti

Gülbağ kurye uygulamalarımızda çok farklı kurye modelleriyle öne çıkıyoruz. Kurye modellerimiz arasında bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun seçeneği seçmenizi sağlıyoruz. Normal kuryeyle en uzak noktalara mesai saatlerinde en geç üç saatte teslimat yapıyoruz. Hızlı kurye ile bu süreyi iki saate düşürebiliyoruz. Çok daha acil ihtiyaçlarınız içinse 45-60 dakikada teslimat vadediyoruz.

Semtimizde kuryelerimiz hızlı, kaliteli ve güvenli olduğu kadar aynı zamanda uygun fiyatlıdır. Kurye fiyatlarımızı her taşımada özel belirliyor, paketinizin taşınacağı mesafeye, tercih edeceğiniz Gülbağ kurye modeline ve pakete göre fiyatlandırıyoruz. 7 gün, 24 saat çağrı merkezimizi arayabilir, bilgi alabilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp