İçeriğe geç
Gedikpaşa Kurye

Gedikpaşa Kurye

Birçok avantajı aynı anda sağlayarak, üstün kalitede kurye hizmetleri almanız için hizmet veren firmamız, Gedikpaşa’dan tüm Fatih’e, Fatih’ten tüm İstanbul’a 7/24 teslimat gerçekleştirmektedir.

Online ticaret firmaları için özel toplu gönderim seçeneklerinden, geceleri dahi kısa sürede tamamlanan kurye hizmetlerine kadar hem ekonomik hem de güvenli işleyişimizle hizmet veriyor, müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılıyor ve her daim %100 memnuniyet sağlıyoruz.

Gedikpaşa kurye hizmetlerimizle, günün her saati, güler yüzlü ve çözüm odaklı kurye hizmeti almanız için çalışıyor, profesyonel ekibimizle üstün kalitede hizmetler sunuyoruz.

Kurye hizmetlerimizi, sektörde deneyim sahibi ve uzun yıllardır bu işi yapan uzman bir ekipten oluşan, moto kuryelerimiz ile vermekteyiz. İstanbul’un en uzak noktalarına dahi kısa sürede teslimat gerçekleştirerek, tüm gönderilerinizin zamanında yerine ulaşmasını sağlıyor, işiniz ve özel hayatınız için güvenilir çözümler elde etmeniz için çalışıyoruz.

Hediyelikten resmi yazışmalara kadar her türlü gönderinizin güvenle yerine ulaşması için modern teknolojiden yararlanıyor, uydu sistemleri sayesinde en boş yolları tespit ediyor, en kısa rotaları çıkararak, güvenli taşımacılık gerçekleştiriyoruz.

Gedikpaşa Kurye Hizmeti

Motosikletle taşımaya uygun, bulundurulmasında yasak olmayan her gönderiniz için profesyonel bir çözüm sunuyoruz. Gedikpaşa kurye hizmetlerimizle kesintisiz teslimat gerçekleştiriyor, günün her saatine uygun taşımacılık seçenekleri ile taleplerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz.

Kişiye özel sunulan hizmetlerimiz sayesinde, her an her yere güvenilir taşımacılık ve hasarsız teslimat yapıyor, %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Gün içerisinde toplu dağıtım yapabiliyor ya da gece saatlerinde sadece size özel kurye hizmeti verebiliyor, her zaman tam olarak ihtiyacınız olan hizmeti almanıza özen gösteriyoruz.

Ekonomik çözümler elde etmeniz için çalışarak verdiğimiz Gedikpaşa kurye hizmetlerimizde, temel bir paket ücreti üzerine gönderinizin içeriği ve teslim edileceği noktaya olan mesafeye göre ek ücretler eklenmektedir. Kurye randevunuz oluşturulurken net ücret hesaplanmakta ve onayınıza sunulmaktadır.

Gidilecek mesafeye ve seçtiğiniz kurye hizmetine göre değişiklik gösteren ücretlendirmelerimiz, her zaman en ekonomik tutarı elde etmenizi sağlayacak şekilde belirlenmektedir.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp