İçeriğe geç
Hasdal Kurye

Hasdal Kurye

Modern teknolojinin gelişmesi ile insan hayatı çok daha kolay ve hızlı hale gelmiştir. Bankacılık işlemlerinden bilgi gönderimine hatta alışverişe kadar artık hemen hemen her şey cep telefonları ile yapılabilmekte, birkaç dakika içerisinde tamamlanabilmektedir.

Teknolojinin hayatımıza kattığı bu hız ve kolaylık geleneksel posta ve kargo hizmetlerinden vazgeçilmesine sebep olmuş, artık dakikalar içerisinde tamamlanan motor kurye hizmetleri tercih edilmeye başlanmıştır.

2000’ler itibari ile yararlanmaya başlamış olduğumuz motor kurye hizmetleri, bugün İstanbul içerisinde en fazla birkaç saatte tamamlanacak düzeye gelmiş, yoğun trafikten etkilenmeden güvenli taşımacılık sağlanarak, tüm gönderilerin zamanında alıcısına ulaşmasını sağlar nitelik kazanmıştır.

Hasdal kurye olarak, bu sektörde, uzun yıllarda edindiğimiz deneyim, beceri ve hızla kurye taleplerinizi en iyi şekilde karşılıyor, aradığınız kaliteli ve güvenli hizmetleri sizlere uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Gönderiniz ne olursa olsun, yeterli donanıma sahip, bakımlı motosiklet filomuzla, kısa sürede teslimatını gerçekleştiriyoruz. Bireysel ya da kurumsal bazda tüm taleplerinizi, profesyonel bir anlayışla karşılıyor, güvenli ve ekonomik çözümler elde etmenizi sağlıyoruz.

Hasdal kurye hizmetlerimizle, gün içerisinde tamamlanan toplu dağıtımlardan 7/24 yararlanabileceğiniz Vip kurye seçeneklerine kadar geniş yelpazede hizmet veriyor, tüm gönderilerinizin tam zamanında yerine ulaşacağını garanti ediyoruz.

Hasdal Kurye Hizmeti

Hasdal kurye ekibimiz, müşteri memnuniyetine önem veren, çözüm odaklı ve yenilikçi bir anlayışla çalışarak gönderilerinizin güvenli bir şekilde teslimatını sağlamaktadır. Modern teknolojiden yararlanarak, en kısa rotaları ve en boş yolları tespit ederek taşımacılık yapılır, İstanbul’un yoğun trafiğinden etkilenilmeden, kısa sürede varış noktasına ulaşılır.

Tüm hizmetlerimizde hasarsız ve tam zamanında teslimat garantisi verilmekte, teslimat tamamlandığında bilgilendirmesi gönderici ve alıcıya iletilmekte, paketlerinizin güvenliği ön planda tutularak, herhangi bir olumsuzluk oluşması engellenmektedir.

Hem güvenli hem de ekonomik çözümler elde edebileceğiniz, kişiye özel hizmetlerimiz sayesinde, iş ve özel hayatınızda kolaylık sağlanacaktır.

Geleneksel posta ve kargo hizmetlerinden bizi ayıran en büyük farkımız hızımızdır. Motosiklet kullanımı, teslimat sürelerini kısaltmakta, kişiye özel ve kesintisiz olarak verdiğimiz hizmetler, günler hatta haftalar süren taşımacılık işlerinin birkaç saatte tamamlanmasını sağlamaktadır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp