İçeriğe geç
Fındıkzade Kurye

Fındıkzade Kurye

Her geçen gün çok daha yaygın bir hale gelen kurye hizmetleri esasında kargolara bir alternatif olarak ortaya çıkmıştır. Ancak zaman içerisinde bambaşka bir sektör haline gelmiş, farklı moto kurye uygulamaları ile herkese hitap eden Fındıkzade kurye çözümlerimiz ortaya çıkmıştır.

Motokurye Hizmeti firması olarak dinamik yapımızla sürekli kendimizi geliştiriyor, Fındıkzade’den İstanbul’un herhangi bir adresine gitmesi gereken ya da İstanbul’un herhangi bir noktasından alınarak Fındıkzade’de bir adrese getirilmesi gereken gönderilerinizi taşıyoruz.

Fındıkzade kurye hizmetlerimizle ilgili en çok merak edilenlerden biri fiyatlarımız olmaktadır. Moto kurye fiyatları çeşitli durumlara göre değişmekte, bunlar arasında özellikle mesafe etkili olmaktadır. Gönderinizin hangi adresten alınıp hangi adrese teslim edileceğine göre fiyatlarımız değişebiliyor.

Fiyatlarımız üzerinde etkili olan bir diğer durum kurye seçeneğidir. Bizler pek çok kurye hizmeti seçeneğiyle hizmet veriyoruz. Gönderilerinizin aciliyetine göre ekspress, normal kurye gibi seçeneklerimiz yanında mesai saatleri dışında taşınacak gönderileriniz için de hizmet veriyoruz.

Fındıkzade Kurye Hizmeti

Fındıkzade kurye hizmetlerimizi alanında uzman ekibimiz ve son model motorlarımızla en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Motokurye Hizmeti olarak ihtiyacınıza uygun bir şekilde hizmet sunarak en zor anlarınızda bile yanınızda oluyoruz. Günün her saatinde çalışan şoförlerimizle sizleri memnun etmek için çok çabalıyoruz.

Kurye hizmetleri profesyonellik ve güven isteyen bir iştir. Motokurye Hizmeti olarak senelerdir bu alanda hizmet ettiğimiz için gerekli profesyonelliğe sahip olarak hızlı ve güvenilir teslimat yapıyoruz. Ulaşımın zor olduğu İstanbul’da gönderinizi istediğiniz yere dakikalar içerisinde ulaştırıyoruz.

Gönderim şu an nerede? Teslimat ne zaman yapılır? Gönderim kime teslim edildi? Gibi sorularınız için anlık konum özelliğimiz ile sizlere yardımcı oluyoruz. Bu özelliğimiz ile gönderilerinizi anlık bir şekilde takip edebilir ve yaşanan gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz. Fındıkzade kurye hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve avantajlı fiyatlarımızdan en iyi şekilde faydalanmak için yapmanız gereken tek şey iletişim kanallarımızdan dilediğiniz zaman bizimle irtibata geçmektir.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp