İçeriğe geç
Şark Kahvesi Kurye

Şark Kahvesi Kurye

Şark Kahvesi kurye işletmesi olarak sizlere uzun yıllardan bu yani hizmet vermekteyiz. Uzun yıllar hizmet vermenin getirdiği kalite hizmetimize yansımış durumdadır. Siz müşterilerimize sunduğumuz hizmetin her aşamasında kaliteli hissettirmekte ve sorunsuz bir hizmet almanızı sağlamaktayız. Yıllardan bu yana oluşan tecrübe sayesinde sunduğumuz kurye sektörü özelinde müşterilerimizin nasıl bir hizmet istediğini doğru bir şekilde saptamakla beraber sizlerin isteklerine uygun hizmet sunmak için çok çalışmaktayız. Hızlı, güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sunmak kaydıyla siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız. Bu memnuniyet sonucunda ise kurye sektöründe en çok tercih edile işletmeler arasında yer almaktayız.

Şark Kahvesi kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize birçok teslimat yöntemi sunmaktayız. Bu teslimat yöntemleri müşterilerimizin her durumlarına uygun şekilde düzenlenmiş ve her müşterimizin anlık olarak ödeme yapma imkânlarını gözeterek hazırlanmıştır. Anlık maddi şartlar neticesinde bazen nakit paramız olmayabiliyor, bazen kartlarımızda para olmayabiliyor. Bu şartları göz önünde bulundurmak suretiyle siz müşterilerimize ödeme konusunda kolaylık sağlamak amacıyla ödeme yöntemleri bulundurmaktayız. İsterseniz sipariş verirken internet üzerinden ödeme yapabilirsiniz. İsterseniz de kapıda ödeme yöntemi ile nakit olarak ödeme yapabilir ve post cihazlarımız yardımı ile kartlarınızla ödeme yapabilirsiniz.

Şark Kahvesi Kurye Hizmeti

İşletme olarak siz müşterilerimize birçok teslimat yöntemi sunmaktayız. Siz müşterilerimiz anlık durumlarına göre istedikleri yöntemle teslimat gerçekleştirebilmekteyiz. Zili çalmadan teslimat, temassız teslimat ve normal teslimat gibi yöntemler arasında sizlere en uygun olanını seçerek o yöntem ile teslimatın gerçekleştirilmesini isteyebilirsiniz. Bu teslimat yöntemleri sayesinde uyuyan çocuğunuz varsa, siparişin kapıya asılmasını istiyorsanız dilediğiniz gibi teslimat yöntemi seçebilirsiniz. Bu teslimat yöntemleri sayesinde siz müşterilerimizin özel hayatlarına saygı duymakta ve sizlerin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

Şark Kahvesi kurye işletmesi olarak sizlere hızlı bir hizmet sunmaktayız. Kurye sektöründe sunulan hizmetin en önemli özelliği hızlı olmasıdır. Verdiğiniz yemek siparişlerinin soğumaması konusunda çok önemli bir özelliktir. Biz de işletme olarak sunduğumuz hizmetin hızlı olması için birçok çalışma yapmaktayız.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp