İçeriğe geç
Ataşehir Kurye

Ataşehir Kurye

Ataşehir İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan ilçelerinden birisi olup Kocaeli yarımadasının batı kısmında bulunmaktadır. Dolayısıyla yoğun bir bölge olup yılın her döneminde büyük bir hareketlilik yaşanmaktadır. Binlerce nüfusa ev sahipliği yapan Ataşehir’de aynı zamanda binlerce işletme, ofis, işyeri, kurum da yer almaktadır. Bütün bunlar aynı zamanda yeni nesil ihtiyaçlara neden olmakta ve firmamız Ataşehir kurye hizmetleriyle taşımacılık ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmaktadır.

Ataşehir içindeki herhangi bir noktadan başka bir noktaya gitmesi gereken ya da Ataşehir ile İstanbul’un herhangi bir başka ilçesi arasında taşınması gereken bütün paketleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz paketlerinize en az sizler kadar hassasiyet göstermekte, hiçbir hasar almalarına, kaybolma, ezilme gibi olumsuzluklara mahal vermeden alıcısına teslim etmektedirler.

Ataşehir kurye uygulamalarımızda en büyük zenginliğimiz insan kaynaklarımızdır. Her biri kuryelik alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili, güler yüzlü ve çözüm odaklı bir kadroyla çalışıyoruz. Gerek çağrı merkezimiz gerekse saha ekibimizle tarafımıza ulaştığınız andan itibaren taşıma ihtiyacınızın en hızlı, en güvenli, en kaliteli ve uygun fiyatlı biçimde karşılanmasına çabalıyoruz.

Yıllardır firmamız fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, pasaport, bilgisayar, tablet, gıda, hediye, numune, kimlik, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşımaktadır. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, basın, ruhsat, plaka, eşya, bilet, anahtar, davetiye, dergi, matbuat gibi toplu dağıtım, laptop gibi ürünleriniz de başarıyla alıcısına ulaştırılmaktadır.

Ataşehir Kurye Hizmeti

Ataşehir kurye alanında her zaman daha hızlı taşıma yaparak zamandan tasarruf yapmanızı sağlıyoruz. Bunun için normal Ataşehir kurye, acil Ataşehir kurye, hızlı Ataşehir kurye, arabalı Ataşehir kurye gibi çeşitli seçenekler arasından paketinizin aciliyetine en uygununu seçmenizi sağlıyoruz.

Ataşehir kurye çözümlerimiz 7 gün, 24 saat devam etmektedir. Bu sayede en acil kurye ihtiyaçlarınız için dahi bizlere ulaşabilirsiniz. Havalimanları, otogarlar, kamu kurumları, özel şirketler ve diğer bütün noktalara paketlerinizi ulaştırmamızı isteyebilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp