İçeriğe geç
Kaynarca Kurye

Kaynarca Kurye

Kaynarca kurye olarak kurye sektöründe çok kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmet sırasında kullanılan teknolojinin çok büyük faydası olmaktadır. Verdiğiniz siparişler anlık olarak ekranlarımıza düşmek kaydıyla kurye elemanlarımız en kısa sürede yola çıkmaktadırlar. Kurye elemanlarımızın şoförlük kabiliyetleri teslimat sırasında yaşanabilecek sorun ve sıkıntıları en az seviyeye indirmektedir. Ayrıca hizmet sırasında kullanılan motorlarımızın taşıma haznelerinin geniş olması ile birlikte istediğiniz kadar ürünü sipariş verebilirsiniz. Ayrıca bu taşıma haznelerinin yumuşak zeminler ile kaplanmış olması dış etkenler tarafından gelebilecek her türlü darbeye karşı siparişlerinizi koruma altına alarak başlarına en ufak bir zarar gelmesini engellemektedir.

Kaynarca kurye işletmesi olarak bünyemizde çalışan elemanlarımızın tecrübeli olmaları, sundukları meslekte uzun yıllar boyunca çalışıyor olmaları çok önemli özelliklerimiz arasında yer almaktadır. Bu özellik sayesinde güzergâh belirleme konusunda, motor kullanma konusunda, motorlara ürün yerleştirme konusunda en ufak bir sorun yaşamamakta ve sunduğumuz hizmetin kalitesi bu sayede en üst sevilere ulaşmakta ve siz müşterilerimizin memnuniyeti sağlanmaktadır. Tecrübesiz bir elemanın işi öğrenme aşamasında ister istemez birçok sıkıntıya yol açacağı için genellikle tecrübeli elemanlar tercih etmekte ve hizmetin kalitesini artırmaktayız.

Kaynarca Kurye Hizmeti

Günümüz şartlarında kurye fiyatları müşterilerimizi zora sokabilecek seviyede fazladır. Yaptığımız çalışmalar sonucunda müşterilerimizin bu konudan şikayetleri olduğunu tespit etmekteyiz. Bu şikayetler sonucunda işletme olarak fiyatları indirmenin yollarını aramakta ve muhasebe elemanlarımız tarafından kapsamlı hesaplamalar ve çalışmalar yapılmaktadır. Bu hesaplamalar ve çalışmalar sayesinde siz müşterilerimize en uygun fiyatları sunabilmekte ve sizleri günümüz ekonomik şartlarında bir nebze de olsa rahatlatmayı amaçlamaktayız.

Kaynarca kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmet ile ilgili en önemli materyaller arasında motorların bulunduğunu çok iyi bilmekteyiz. Bu sebepten dolayı motorlarımıza çok önem vermekteyiz. Motorlarımızın devamlı olarak değiştirilmesini ve yüksek modelli olmalarını sağlamakta ve periyodik bakımlarını zamanında yaptırmaktayız. Ayrıca bu motorlarımızın sipariş taşıma haznelerini korunaklı hale getiriyor ve oldukça geniş olmalarını sağlıyoruz. Bu sayede siz müşterilerimizin siparişlerini güvenli bir şekilde sizlere teslim etmekteyiz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp