İçeriğe geç
Cebeci Kurye

Cebeci Kurye

Ticari anlamda gelişkin yapısı ile sürekli aktif bir iş hayatının olduğu Sultangazi ilçesi içerisinde, hızlı ve güvenilir kurye hizmetleri sunuyoruz. Sadece ilçe sınırları dahilinde değil, tüm İstanbul’a yayılan bir nakliye ağı ile hizmet veriyor, Cebeci’den tüm şehre dakikalar içerisinde gönderilerinizin teslimatını sağlıyoruz.

İşleriniz için uygun fiyatlı bir çözüm ortaklığı sunuyor, özel hayatınız için özenli ve hızlı hizmetler veriyor, her zaman tam zamanında teslimatın tamamlanmasını garanti ediyoruz.

Cebeci kurye hizmetleri dahilinde, taşınması ve bulundurulmasında kısıt ya da yasak olmayan her gönderinizi güvenle taşımaktayız. Online ticaret faaliyetleriniz dahilinde aynı gün siparişlerinizi teslim edebiliyor, özel hediyelerinizin günün hangi saati olursa olsun alıcısın ulaşmasını sağlıyoruz.

Resmi yazışmalar, elektronik eşyalar, mücevher ve ziynet eşyaları, kıyafetler ya da medikal malzemeler… Gönderinizin içeriği ne olursa olsun, gelişmiş teknik donanıma sahip genç motosiklet filomuzla, hasarsız bir şekilde teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Şehir içi kurye hizmetlerimizde cebeci kurye ekibimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Hem hızlı hem de güvenli taşımacılığın anahtarı olarak gördüğümüz moto kuryelerimizle 7/24 hizmet verebiliyor, yüksek hacimli yoğun işleriniz için size özel çözümler üretebiliyoruz.

Kurumsal çözümlere ihtiyaç duyduğunuzda ekonomik seçenekler sunarak, uzun vadeli, güvenilir bir iş ortaklığı kuruyor, firmanızın büyümesi ve gelişmesine yardımcı oluyoruz.

Günün her saati yararlanabileceğiniz moto kurye hizmetlerimizle,

  • Gün içerisinde toplu teslimat,
  • Gün içerisinde hızlı teslimat ya da
  • Günün her saati yararlanabileceğiniz sadece size özel teslimat seçenekleri sunuyoruz.

Cebeci Kurye Hizmeti

Sektörde deneyimli, güvenilir ve güler yüzlü profesyonellerden oluşan Cebeci kurye ekibimizle, tüm müşterilerimizin aradığı üstün kaliteli, hızlı ve güvenilir kurye hizmetlerimizi ayağınıza getiriyoruz.

Kurye taleplerinizde bulunduğunuz konuma gelerek gönderinizi teslim alıyor, önceden oluşturduğunuz randevu kapsamında alıcına teslim edilmesi için yola çıkarıyoruz. Hızlı olmanın yanında, dakik ve pratik yollara başvurarak hareket ediyor, her seferinde hasarsız bir şekilde teslimatınızı yerine ulaştırıyoruz.

Kaliteli ve yenilikçi iş anlayışımız, çözüm odaklı ekibimiz, uygun fiyatlı seçeneklerimizle yılın her günü, günün her saati en iyi hizmetleri size sunuyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp