İçeriğe geç
Ahırkapı Kurye

Ahırkapı Kurye

Ahırkapı, tarihî dokusunu muhafaza eden semtlerden biridir. Hem evlerin hem de iş yerlerinin bulunduğu bu güzide semtte Ahırkapı kurye olarak hizmet veriyoruz. Semtteki sakinlerin ve işverenlerin ihtiyacına göre 7/24 taşımacılık yapıyoruz. Müşterilerimizin taleplerine göre hızlı ve güvenilir teslimat yapabilmek için alanında uzman personelle çalışıyoruz.

Ahırkapı’dan bütün İstanbul’a ve Anadolu Yakasına paketleri teslim ederken önem verdiğimiz unsurların başında hız geliyor. Zamanında teslimat yapabilmek için gereken bütün çalışmaları titizlikle yürütüyoruz. İstanbul’un genelinde trafik yoğun olduğu için taşımacılıkta moto kuryelerimize büyük iş düşüyor.

Fatih, insan nüfusunun yoğun olduğu bir ilçedir. Bu durum, ona bağlı olan semtleri de etkilemektedir. Bu sebeple de kuryeye olan ihtiyaç günden güne artmaktadır. Biz de firma olarak semtteki kurye ihtiyacını karşılayabilecek personel ve donanımla hizmet vermek için titizlikle çalışıyoruz.

Personelimizi alanında uzman ve tecrübeli kişilerden seçiyoruz. Dikkat ettiğimiz belli kriterler var. Özellikle iletişimi kuvvetli, pratik olarak çözüm üretebilen nitelikli elemanlarla çalışıyoruz. Kuryelerimizi, bu özelliklere artı olarak yoğun trafikte hızlı düşünebilen, motosiklet kullanımına hâkim kişiler arasından tercih ediyoruz.

Ahırkapı Kurye Hizmeti

Ahırkapı kurye çağrı merkezimizi aradığınız andan itibaren kuryelerimiz verilen talimata göre yola çıkar. Adresinize gelir, paketinizi alır ve yola tekrar çıkarak en hızlı şekilde teslimatı yapar. Ardından size paketin teslim edildiğine dair mesaj iletilir. Personelimiz paketin güvenliğinden sorumludur. O sebeple paketi alan kuryemiz aldığı andan itibaren paketin gizliliğine ve güvenliğine son derece dikkat eder. Alıcının adresine gidildiğinde, teslim alacak kişinin kendisine paket verilir. Herhangi bir kişiye teslim edilmez.

Ahırkapı kurye ekibimiz kaliteli hizmet sunabilmek için motosikletlerin ve arabaların donanıma dikkat eder. Rutin bakımları yaptırır. Hızlı teslimatın yapılabilmesi iyi bir donanımdan geçer. Firmamız özellikle bu alanda hızlı ve güvenilir teslimat yapmaya önem verdiği için araç seçiminde de özenli davranıyor.

Kaliteli hizmetin yanında makul fiyat vererek uygun hizmeti amaçlamaktayız. Daha detaylı bilgi almak için iletişim kurabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp