İçeriğe geç
Karamürsel Kurye

Karamürsel Kurye

Karamürsel kurye işletmesi olarak günümüz şartlarında en çok talep gören sektörlerden birinde hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz hizmet müşterilerimiz için çok önemli bir noktada yer almaktadır. Vereceğiniz yemek siparişleri, market siparişlerini günün her saatinde 7/24 olarak verebilirsiniz. İşletme olarak vardiyalı bir sistemle çalışmak suretiyle saat kaç olursa olsun sizlere kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Ayrıca sunulan hizmetin kalitesini artırabilmek için işletme olarak birçok alanda araştırma ve büyük çalışmalar yapmaktayız. Siz müşterilerimizin düşüncelerini almak suretiyle kurye hizmeti alırken neler istediğini araştırmak suretiyle bu isteklerinize göre hizmet vermekte ve kendimizi geliştirmekteyiz. Bu araştırmalar ve çalışmalar sayesinde kurye sektöründe hizmet veren işletmeler arasında en çok tercih edilen işletme konumunda bulunmaktayız.

Karamürsel kurye işletmesi olarak sizlere verdiğimiz hizmet esnasında kullandığımız motorlarımızın taşıma haznelerinin kapasiteleri çok fazladır. Bu sayede sizler rahatlıkla gerçekten markette sipariş yapıyor gibi istediğiniz her ürünü alabilirsiniz. Geniş hazneli motorlarımız sayesinde tüm siparişleriniz eksiksiz bir şekilde adreslerinize getirilmektedir. Bu sayede siz müşterilerimizin evlerinden hiç çıkmadan rahatlarınızı bozmadan oturduğunuz yerden her türlü siparişinizi yapmanıza olanak sağlamaktayız.

Karamürsel Kurye Hizmeti

Kurye sektörü özellikle virüs konusundan sonra çok fazla talep gören sektör haline gelmiştir. Bu talep fazlalığı her zaman ki gibi fiyat artışlarına sebebiyet vermiştir. Bu fiyat artışları sonucunda müşterilerimiz rahatsız olmuşlar ve çok fazla para ödemek zorunda kalmışlardır. Siz müşterilerimizin bu sorunun göz ardı etmeyerek işletme olarak fiyatlarımızı en uygun seviyeye getirmek için kolları sıvayarak büyük çalışmalar ve muhasebe elemanlarımız ile saatler süren toplantılar yapmaktayız. Bu sayede siz müşterilerimize en memnun edecek şekilde uygun fiyatlar ortaya çıkarmaktayız.

Karamürsel kurye olarak sunduğumuz kurye hizmetini en kaliteli hale getirmek için çalışmaktayız. Sunulan kurye hizmetinin kaliteli olması için her alanda büyük bir özveri ile çalışmak gerekmektedir. Bu sebeplerden dolayı sunduğumuz hizmetin her aşamasında dikkatli çalışmaktayız. Verdiğiniz siparişler en kısa sürede yola çıkmakta ve güvenli bir şekilde adreslerinize teslim edilmektedir.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp