İçeriğe geç
Tahtakale Kurye

Tahtakale Kurye

İstanbul’un en kalabalık ilçeleri arasında yer alan Tahtakale kurye hizmetleri sunan firmamız, bu alanda kaliteli faaliyetler sürdürmektedir. Motorlu kuryeler çoğunlukla aynı gün içerisinde alıcısına ulaştırılması gereken gönderiler için hizmet vermektedir. Hatta bu hizmetlerin sağlanması acil olan ve birkaç dakika içerisinde tamamlanması gerekli olan gönderiler için de sunulmaktadır.

Günümüzün hızla değişmeye devam eden şehir yaşamı  birçok yeniliği de beraberinde getirmiştir. Özellikle de İstanbul gibi büyük bir ilde şehir hayatı geçtiğimiz senelerde ger geçen gün daha hızlı bir hale gelmiştir. Alanında uzman ekibi ve son model motorları ile kaliteli hizmet sunan firmamız her zaman ön plana çıkmaya devam etmektedir.

Uzman Kurye yüksek kalite uygun fiyat ilkesini benimseyerek müşteri memnuniyetini her anlamda sağlamaktadır. Firmamız Tahtakale kurye hizmetlerini her hizmetinde olduğu gibi belli başlı temeller üzerine kurmuştur. Firmamızın sektörde benzersiz bir konuma yükselmesini sağlayan bu değişmez temeller;

  • Kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı
  • Yüksek güvenlik teminatı
  • Güler yüzlü hizmetler üzerine kurulmuştur.

Tahtakale Kurye Hizmeti

Tahtakale kurye hizmeti sunan firmamız klasik kargo teslimat prosedürlerini bir kenara koyarak, çok daha işlevsel ve esnek teslimat süreçleri sunmaktadır. Örneğin Tahtakale’nin herhangi bir yerinden talep etmiş olduğunuz motorlu kurye dakikalar içerisinde adresinize yönlendiriyoruz. Teslim edilmesi istenen gönderi kuryeye verildikten sonra ekibimiz hızlı bir şekilde istenen noktaya ulaşım sağlayarak gönderinizi sorunsuz bir şekilde doğru alıcıya teslim etmektedir.

Uzman Kurye olarak motorlu kurye hizmetleri kapsamında pek çok gönderi için taşıma hizmeti sunuyoruz. Bu gönderiler arasında;

  • Kurumsal evrak ve belgeler
  • Kargo şubesinden alınan gönderiler
  • Kişisel gönderiler
  • Hediyelik eşyalar gibi birçok gönderi için teslimat sağlıyoruz.

Motorlu kurye hizmet süreçlerini mümkün olan en kısa süre içinde ve her zaman güler yüzle tamamlayan firmamız bu sayede alanında sık sık tercih edilmektedir. Firmamızın genel çalışma şekli; kusursuz ve güler yüzlü süreçlere imza atmak olduğundan ötürü çalışmalarımızı geliştirerek sunmaya devam ediyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp