İçeriğe geç
Sultanbeyli Kurye

Sultanbeyli Kurye

Sultanbeyli kurye hizmetlerimizle uzun yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle öne çıkıyor, her geçen gün daha iyisi adına başarıyla çalışıyoruz. İlçemizin herhangi bir mahallesinden başka bir mahallesine acil taşınması gereken ya da ilçemiz ile İstanbul’un diğer bütün ilçeleri arasında taşınması gereken bütün paketlerinizde bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tamamı Sultanbeylilokasyonlarına hakim, yenilikçi, özverili, tecrübeli, kendini sürekli geliştiren, çözüm odaklı bir ekiple çalışıyoruz. Profesyonel ekibimiz sahada ve çağrı merkezimizde işlerinizi en hızlı ve en kolay biçimde halletmek için seferber olmaktadırlar. Daima en yakın kuryeniz olarak çalışmaktadırlar.

Sultanbeyli kurye uygulamalarımız hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize açıktır. Dilerseniz tek seferlik kurye ihtiyaçlarınızda dilerseniz daimî kurye ihtiyaçlarınızda firmamız çözüm ortağı olabilir.

Yıllardır belli bir sistemi oturtmuş olarak yolumuza devam ediyoruz. Yine de isteğe ve ihtiyaca göre esneklik göstermekten de çekinmiyor, böylece en uygun çözümleri sağlıyoruz. Başarılı biçimde yasal her türlü ürününüzü dilediğiniz adresler arasında taşıyoruz.

Fatura, evrak, paket, yemek, pasaport, bilgisayar, ilaç, çiçek, davetiye, tablet, telefon, çikolata, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, kimlik, e-ticaret sipariş ürünleri gibi ürünleri göndericisinden alıcısına ulaştırıyoruz. Ayrıca ehliyet, meyve, eşya, bilet, yedek parça, tekstil, dergi, basın, matbuat gibi toplu dağıtım, gıda, hediye, numune, ruhsat, plaka, anahtar, laptop gibi ürünlerinizi başarıyla taşıyoruz.

Sultanbeyli Kurye Hizmeti

Sultanbeyli kurye faaliyetlerimizle herkesin, her ihtiyacına cevap verebiliyoruz. Bunun için farklı kurye tipleriyle öne çıkıyor, paketinizin aciliyetine en uygun seçimi yapabilmenizi sağlıyoruz. Normal kuryemizle mesai saatleri içinde 210-240 dakikada İstanbul’un en uzak noktaları arasında teslimat yapabiliyoruz.

Daha hızlı taşınması gereken paketleriniz için ekspres kuryemizle hizmet veriyor, teslimat sürelerimizi 90-120 dakikaya indiriyoruz. Çok daha acil ihtiyaçlardaysa Vip kurye ile 45-60 dakikada paketlerinizi alıcılarına ulaştırıyoruz.

Sultanbeyligenelinde en uygun fiyatlı kurye hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı fiyat politikası izliyor, mesafeye, kurye türüne ve pakete göre cazip fiyatlar sunuyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp